Komentáře uživatele HiddenDragon k tomuto TV seriálu

• Liv a Maddie (TV seriál) (2013)

Pote, co jsem videl nejhorsi soucasny disneovsky pocin s nazvem "Violetta", musim i tehle "sourozenecke" kravine dat aspon jednu hvezdicku, protoze natolik silena jak zminena argentinska telenovela neni. Cameronova sama o sobe je trochu mimo muj vkus, a videt ji ve dvojroli je vazne zahul, ale se zatnutymi zuby se to da. Fory jsou v naproste vetsine ale trapne a opet zde studio prezentuje svuj uchylny stredoskolsky vzor, ktery nemuzu vystat. Jestli se takhle opravdu decka bavi, tak potespanbu. A doufam ze jim v dospelosti dojde, jak pusobili stupidne. Navic "Liv a Maddie" zavadi jakysi vzor "psychiatricke terapie", kdy jednotlivi clenove rodiny mluvi obcas samostatne na kameru jak v takovych tech hodnocenich v ruznych "reality show" - vysvetluji, co udelali, na co mysleli apod. Mozna originalni na podobny typ serialu, ale hodne svihle.(12.4.2014)