Katy Perry - E.T.

Krátkometrážní / Hudební / Sci-Fi
USA, 2011, 4 min

Katy Perry

castor

Chytlavé, kostýmově a dekoracemi nákladné. Katy Perry zase v jiné poloze, Kanye West záruka kvality. A jak tvrdí moje žena, aspoň to není tupá zpěvačka, která na sebe v klipech nechává jen foukat větrák. ()

Marek1991

Galaktická romanca, klip plný efektov, ale ako celok priemerná vec, na ktorú asi ľahko zabudnem. Hudba ušla, text človek nemusí pri tom všetkom ani vnímať, no žiadnu extázu som z toho nemal. ()

corpsy

Že sa dá z videoklipu spraviť spektakulárne vizuálne obžerstvo, dokazuje aj jeden z najnezvyčajnejších klipov v Katkynej kariére. ()

Rejže

Graficky trošku přeplácané, bije se jedna grafika do druhé, ale když ji miluješ, není co řešit. Tahle písnička má náboj! ()

fredisek

Westa bych si odpustil. Popová hitovka, za kterou se Perry nemusí stydět (za obsazení Westa už trochu jo, sklouzla na vlnu, kdy se do popu šoupne rapper, aby to mělo úspěch u širšího publika) s nijak objevným, ale zajímavým klipem. ()

ludva10

Jedna z Katy nej písniček, skvěle hudebně udělaná, rytmická a lehce zapamatovatelná. A i s velmi zajímavým a hezkým klipem. ()