Americký občan John Merill (J. Trimble) se na Filipínách zastane místní dívky, kterou se pokouší znásilnit skupina gaunerů. Děvče je zavražděno a omráčeného Johna nachází policie s nožem v ruce. John se ocitá ve věznici Bolera na odlehlém ostrově. Několik vězňů brzy putuje na marodku a John před rozezleného velitele Acostu (V. Diaz). Navíc si John znepřátelí partu amerických vězňů, vedenou zákeřným Sackerem (T. Markland). Získává i spojence; respektovaný starší vězeň Coronado (G. Takei), zvaný Strýček, tajně archívuje informace o podivných praktikách velitele věznice. Také právničce Helen Ferris (L. Albert) nedá osud vězňů spát. Dva vězeňské gangy, charakterní John, rozvážný Strýček i podezíravý velitel Acosta dávají tušit, že na ostrově události brzy naberou rychlého spádu. (ČSFD)

Zombi

Ve své době se mi to hodně líbilo, na akční béčko poměrně realistické. Souboje slušné, přehledné a je jich hodně. ()

Martin741

najma kvoli akcii, subojom, rvackam... toto su tvrde, drsne filmy, nie jak nejaka zasrana buzniada Kol Mi Baj Jor nejm. Santiago sa aj vyznal do rezie a ne ze ne : 70 % ()