poster

Mosura 2 - Kaitei no daikessen

 • Japonsko

  モスラ2 海底の大決戦

 • USA

  Rebirth of Mothra II

 • USA

  Mothra 2: The Undersea Battle

 • USA

  Mothra 2

Fantasy / Sci-Fi

Japonsko, 1997, 100 min

 • corpsy
  ***

  Až prílišná rozprávkovosť mi v ,,kaiju,, žánri proste nesedí. Je to skôr ako päsť na oko. Základy sú potláčané a do popredia sa dostáva cukrlandovo sladké potešenie pre najmenších divákov. Čo je však v tomto prípade najhoršie, je dosť mizivá úroveň väčšiny trikov ( hlavne tie CGI a optické na modrom pozadí ).(15.3.2017)

 • ledzepfan
  ****

  Hezké-hezké..Je fakt, že brillantní vyváženost prvního dílu tomu chybí- v jednu chvíli už to chtělo méně dětského dobrodrůžoběhání uvnitř pyramidy a více MousuraFightu s tím povedeně vydesignovaným vodním šmejdem Dagahrákem. Na druhou stranu, Mosura předvádí pár opravdu povedených(a dosud nevídaných) bojových kombíček a předvede i jednu ze svých nejexotičtějších(a nejraritnějších) forem, takže srdce každého kaiju fandy musí plesat radostí-tím spíše pokud mu nevadí to dobrodružnější a dětštější vyznění téhle rebirth série.... Solidní 4 a jsem vážně zvědav co přinese trojka.(3.3.2014)

 • kaylin
  *****

  Snímek „Mosura 2 - Kaitei no daikessen“ je skvělým pokračováním předchozího filmu, snímkem, který cílí na celou rodinu a daří se mu to skvěle. Je zde toho dost pro děti i pro dospělé, ale hlavně je toho neskutečně moc pro fanoušky kaiju a Mosury. Finání souboj je skutečně žasnou podívanou, a to i díky všem transformacím, které zde probíhají. Tohle jsou důvody, proč mám Mosuru tak rád a proč jsou její film tak dobré. Tedy kromě toho, že mají vždy zajímavé scénáře. Škoda, že tohle je poslední film, kde převažují klasické triky.(14.6.2015)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace