Na to, aby zachránil svoju kariéru, potrebuje spisovateľ, aby slávna herečka v istej reklame verejne prezentovala jeho produkt. Na oplátku musí predstierať, že je jej novým milencom. (Martin741)

Flego

Typická komédia 50-tych rokov, ale táto má niečo naviac. V dobách rozmachu televízneho vysielania sa pustila do vtipnej kritiky na televízne reklamy a úvodné scény patria k tomu najlepšiemu. Samotný film sa dobre rozbieha, v závere mu už nestačia sily. Zachraňuje ho začínajúci Tony Randall a žánrovo profesionálna réžia. Šiesta recenzia. ()

Dale

Tonyho Randalla a jeho humor príliš nemusím a ani tu ma príliš nezaujal, Jayne Mansfield s jej zvukovým prejavom ho úplne zatienila a úlohu rozmaznanej jednoduchej filmovej hviezdičky zahrala veľmi presvedčivo. Výborná postava bol aj Hunterov šéf Rufus, o najvtipnejšie okamihy sa staral práve on. Bez nich by to bola len tuctová komédia s chabým príbehom. ()

Martin741

Aj podla imdb je toto najznamejsi film reziser Tashlina - v nasich CZ a SK hnojoch a luzroch zas neznama velicina, ze ma to neprekvapuje. Kazdopadne slusna komedia s vybornym tempom, krasnou sexicou Jayne Mansfieldovou /The Girl can´t help it 1956, Gli amori di Ercole 1960/. Dialogy je radost pocuvat : 89 % ()

pankreminek

Úvodní parodie na dobové reklamy je naprosto skvělá. Jinak je to slušná komedie se spousto vypečených momentů, ale celá dějová linka a její vyústění je banální až běda. Herci celkem fajn a že Jayne Mansfield paroduje Marilyn Monroe, jak to jenom jde, je víc než zřejmý (útěk do New Yorku kvůli založení produkční společnosti) a místama už i trochu (dost) blbý. Marxovo cameo na konci fakt super. ()