Reklama

Reklama

VOD (1)

Epizody(20)

Vědecký pediatrický chirurg je se svým kolegou neustále na ostří nože -- rivalita, která se ještě vyhrotí, když se začnou zajímat o stejnou ženu. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (9)

Jirka_Šč 

všechny recenze uživatele

Ještě jsem neslyšel, aby muž vyjádřil city vůči ženě slovy, že to je: "... jako když náš národní tým kope penalty na mistrovství světa" :). ■ Po prvních dílech jsem měl celkem čtyři pocity: 1) tomuhle možná nedám ani čtyři hvězdičky, 2) mimo Asii by seriál na lékařské téma natočili minimálně stejně dobře, 3) nevěřím, že mě toto vtáhne, a 4) pokud není na plátně Joo Won, není to nic extra. Nevím, kde se to zlomilo. Možná v okamžiku komplikované operace spojené s porodem, když chirurgové nastoupili na sál. Joo Won zůstal v roli začínajícího chirurga (Park Shi On) se savantovým syndromem dokonalý, Moon Sae-Won byla krásná a sympatická, zřídkavých flashbecků z hrdinova dětství mohlo být i víc. Seriál neměl postavu, která by mi vadila (ani pan "sestřička"), přestože se ke konci střídalo víc dějových linií, díval jsem se na všechny stejně ochotně. V zdejších komentářích se objevil názor, že se hrdina v druhé polovině nevyvíjí a díly by chtěly prokrátit. Stále jsem čekal, kdy to bude a nic. Podle mě se Park Shi On posouvá dál až do samotného konce. Vtáhlo mě. "Posledních" 18 dílů za 2 dny :). ■ Vystihující hudební video: http://www.youtube.com/watch?v=dg-RdQdvfSM Trailer: 1 http://www.youtube.com/watch?v=1iwOXuzagmk, 2 http://www.youtube.com/watch?v=VkjhqKCtclc ■ Dobrý komentář: Krysap ()

Moiraine 

všechny recenze uživatele

Celý seriál táhne dopředu Joo Won, to je bez debat. Problém spočívá v tom, jak pak člověk přistupuje k té lékařské části. Já, přestože doktorské seriály moc nemusím, jsem dlouho chtěla dát o hvězdičku víc. a asi bych tak i udělala, kdyby měl Good doctor o dvě až čtyři epizody méně. Je to jak všechny lékařské seriály: každý případ je když už ne naprosto unikátní, tak má alespoň nějaké speciální komplikace; stejně tak žádná operace nemůže proběhnout hladce - ať už je problém před, během nebo po operaci. S tím bych problém ani neměla, ale podle všeho jsme tu viděli jediné pediatrické oddělení v celé Jižní Korei, kde doktorům nedělá problém se složit na operačním sále kvůli zanícenému neošetřenému zranění, aby mu incidentu přítomný otec za to ještě poděkoval. Joo Wona mám ráda a jeho Park Si On byl naprosto úžasný, proto mě mrzí, že se v druhé polovině už to trochu přestalo být o něm a jakýkoli "vývoj" jeho postavy skončil. Jestli mě ale něco na konci opravdu potěšilo a pobavilo, byla vzpomínka na Gaksitala v cameu Park Ki Woonga. ()

Reklama

Krysap 

všechny recenze uživatele

Vůbec neváhám s pěti hvězdičkami. Je to sice přeslazené, zidealizované, občas nějaké to lékařsko-seriálové klišé.. Ale za Park Shi-Ona bych dala těch hvězdiček klidně víc. To je přesně ten typ postavy, na kterou určitě nikdy nezapomenu. Za což z velké části může Joo Won, který ho zahrál naprosto dokonale. Moon Chae-Won je tradičně dobrá, moc se mi líbil i Joo Sang-Wook. Kupodivu si nevybavuju ani jednu postavu, která by mi byla vyložené protivná (a takové postavy v korejských seriálech bývají skoro pokaždý). I pan sestřička bych vynikající, o dětských představitelích ani nemluvě. V Good Doctorovi je velmi pěkně ukázáno, jak blbě většina "normálních" lidí přistupuje k handicapovaným. Už jenom pro to stojí za zhlédnutí. Doporučuju a sama si to určitě dám ještě někdy znova. Jo a to cameo na konci je opravdu vtipné. :-))) ()

andiek05 

všechny recenze uživatele

Je zajímavé vidět Joo Wona v jiné roli, než jakou měl v Bridal Mask či 7 Level Civil Servant. Je to skvělý herec a ve všem, kde jsem ho dosud viděla, zvládl své role bravurně, takže ani zde tomu není jinak. Dorama je dojemné a to nejen příběhem doktora Park Shin Ona, ale i některých pacientů. Moc pěkné! ()

Zíza 

všechny recenze uživatele

Viděla jsem různá videa, na kterých Won Joo působil jako frajer (čti skvěle to zahrál). Nakonec to nebylo tak horký, ale rozhodně špatný nebyl a nedivím se, že za svůj výkon dostal různé ceny. Kdyby se seriál míň soustředil na milostná trable (a politikaření) a víc na lékařské problémy, tak bych byla o dost spokojenější. A být to o něco kratší, ten konec už byl lehce přes čáru. Má to však i pozitiva, třeba vývoj hlavní postavy (ačkoliv ten se také ke konci pěkně zpomalil, ne-li zastavil) a ukočírování tolika vedlejších postav. Vážně jsem měla pocit, že mají svůj život a nejsou jen nastrčené figurky (tedy až na ty dvě sestřičky). Rány vypadaly hodně reálně. Ani ty děti mě neštvaly. Vcelku příjemná podívaná a nejvíc se mi líbilo, když dorazily zraněné děti z autonehody. Já prostě miluju dění v nemocnici, když musí rychle ošetřit hodně lidí najednou. Škoda, že to netrvalo trochu delší dobu. Navíc mě potěšily camea: v 10. díle Ryu Duk Hwan (předtím jsem viděla Faith, kde hrál krále, takže z mé strany fakt nadšení) a ve 12. díle Seo Kang Joon (následující rok v Cunning Lady hrál podržtašku a jeho nepřekonatelným sokem byl zdejší Joo Sang Wook). ()

Galerie (14)

Reklama

Reklama