Epizody(20)

Vědecký pediatrický chirurg je se svým kolegou neustále na ostří nože -- rivalita, která se ještě vyhrotí, když se začnou zajímat o stejnou ženu. (Netflix)

Recenze uživatele Moiraine k tomuto seriálu (1)

Dětský doktor (2013)

Celý seriál táhne dopředu Joo Won, to je bez debat. Problém spočívá v tom, jak pak člověk přistupuje k té lékařské části. Já, přestože doktorské seriály moc nemusím, jsem dlouho chtěla dát o hvězdičku víc. a asi bych tak i udělala, kdyby měl Good doctor o dvě až čtyři epizody méně. Je to jak všechny lékařské seriály: každý případ je když už ne naprosto unikátní, tak má alespoň nějaké speciální komplikace; stejně tak žádná operace nemůže proběhnout hladce - ať už je problém před, během nebo po operaci. S tím bych problém ani neměla, ale podle všeho jsme tu viděli jediné pediatrické oddělení v celé Jižní Korei, kde doktorům nedělá problém se složit na operačním sále kvůli zanícenému neošetřenému zranění, aby mu incidentu přítomný otec za to ještě poděkoval. Joo Wona mám ráda a jeho Park Si On byl naprosto úžasný, proto mě mrzí, že se v druhé polovině už to trochu přestalo být o něm a jakýkoli "vývoj" jeho postavy skončil. Jestli mě ale něco na konci opravdu potěšilo a pobavilo, byla vzpomínka na Gaksitala v cameu Park Ki Woonga. ()