poster

Goot dakteo (TV seriál)

 • Jižní Korea

  굿 닥터

 • anglický

  Good Doctor

 • anglický

  Green Scalpel

  (neoficiální název)

Drama / Komedie / Romantický

Jižní Korea, 2013, 20x? min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Zíza
  ***

  Viděla jsem různá videa, na kterých Won Joo působil jako frajer (čti skvěle to zahrál). Nakonec to nebylo tak horký, ale rozhodně špatný nebyl a nedivím se, že za svůj výkon dostal různé ceny. Kdyby se seriál míň soustředil na milostná trable (a politikaření) a víc na lékařské problémy, tak bych byla o dost spokojenější. A být to o něco kratší, ten konec už byl lehce přes čáru. Má to však i pozitiva, třeba vývoj hlavní postavy (ačkoliv ten se také ke konci pěkně zpomalil, ne-li zastavil) a ukočírování tolika vedlejších postav. Vážně jsem měla pocit, že mají svůj život a nejsou jen nastrčené figurky (tedy až na ty dvě sestřičky). Rány vypadaly hodně reálně. Ani ty děti mě neštvaly. Vcelku příjemná podívaná a nejvíc se mi líbilo, když dorazily zraněné děti z autonehody. Já prostě miluju dění v nemocnici, když musí rychle ošetřit hodně lidí najednou. Škoda, že to netrvalo trochu delší dobu. Navíc mě potěšily camea: v 10. díle Ryu Duk Hwan (předtím jsem viděla Faith, kde hrál krále, takže z mé strany fakt nadšení) a ve 12. díle Seo Kang Joon (následující rok v Cunning Lady hrál podržtašku a jeho nepřekonatelným sokem byl zdejší Joo Sang Wook).(10.7.2014)

 • Sykon
  ***

  S Joo Wonem toho moc nakoukaného nemám, ale už jen touto rolí samotnou by mě přesvědčil, že je výborný herec. A i díky tomu seriál stojí a padá s ním, protože kromě postavy doktora Park Shi On-a jde jen o další zaměnitelné doktorské drama. Proto ode mně jen 3*, jelikož ke konci už těch lékařských klišé na mě bylo trochu moc.(27.10.2013)

 • Krysap
  *****

  Vůbec neváhám s pěti hvězdičkami. Je to sice přeslazené, zidealizované, občas nějaké to lékařsko-seriálové klišé.. Ale za Park Shi-Ona bych dala těch hvězdiček klidně víc. To je přesně ten typ postavy, na kterou určitě nikdy nezapomenu. Za což z velké části může Joo Won, který ho zahrál naprosto dokonale. Moon Chae-Won je tradičně dobrá, moc se mi líbil i Joo Sang-Wook. Kupodivu si nevybavuju ani jednu postavu, která by mi byla vyložené protivná (a takové postavy v korejských seriálech bývají skoro pokaždý). I pan sestřička bych vynikající, o dětských představitelích ani nemluvě. V Good Doctorovi je velmi pěkně ukázáno, jak blbě většina "normálních" lidí přistupuje k handicapovaným. Už jenom pro to stojí za zhlédnutí. Doporučuju a sama si to určitě dám ještě někdy znova. Jo a to cameo na konci je opravdu vtipné. :-)))(26.10.2013)

 • andiek05
  ****

  Je zajímavé vidět Joo Wona v jiné roli, než jakou měl v Bridal Mask či 7 Level Civil Servant. Je to skvělý herec a ve všem, kde jsem ho dosud viděla, zvládl své role bravurně, takže ani zde tomu není jinak. Dorama je dojemné a to nejen příběhem doktora Park Shin Ona, ale i některých pacientů. Moc pěkné!(8.9.2013)

 • Jirka_Šč
  *****

  Ještě jsem neslyšel, aby muž vyjádřil city vůči ženě slovy, že to je: "... jako když náš národní tým kope penalty na mistrovství světa" :). ■ Po prvních dílech jsem měl celkem čtyři pocity: 1) tomuhle možná nedám ani čtyři hvězdičky, 2) mimo Asii by seriál na lékařské téma natočili minimálně stejně dobře, 3) nevěřím, že mě toto vtáhne, a 4) pokud není na plátně Joo Won, není to nic extra. Nevím, kde se to zlomilo. Možná v okamžiku komplikované operace spojené s porodem, když chirurgové nastoupili na sál. Joo Won zůstal v roli začínajícího chirurga (Park Shi On) se savantovým syndromem dokonalý, Moon Sae-Won byla krásná a sympatická, zřídkavých flashbecků z hrdinova dětství mohlo být i víc. Seriál neměl postavu, která by mi vadila (ani pan "sestřička"), přestože se ke konci střídalo víc dějových linií, díval jsem se na všechny stejně ochotně. V zdejších komentářích se objevil názor, že se hrdina v druhé polovině nevyvíjí a díly by chtěly prokrátit. Stále jsem čekal, kdy to bude a nic. Podle mě se Park Shi On posouvá dál až do samotného konce. Vtáhlo mě. "Posledních" 18 dílů za 2 dny :). ■ Vystihující hudební video: http://www.youtube.com/watch?v=dg-RdQdvfSM Trailer: 1 http://www.youtube.com/watch?v=1iwOXuzagmk, 2 http://www.youtube.com/watch?v=VkjhqKCtclc ■ Dobrý komentář: Krysap(24.11.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace