Reklama

Reklama

Liga spravedlivých: Válka

  • USA Justice League: War
Trailer

Mimozemšťané útočí na Zemi, a tak se partička těch největších superhrdinů - Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lanterna, Flash, Shazam a Cyborg - rozhodne spojit své jedinečné schopnosti v konečném boji za záchranu planety. Mimozemšťané útočí na Zemi a hrozí katastrofickou likvidací celého světa. Ve filmu Justice League: War se poprvé v historii schází partička těch největších hrdinů planety, kteří jsou odhodlaní bojovat za její záchranu. Když mocný Darkseid napadne se svou obří a nezdolnou armádou Zemi, skupina vykořeněných superhrdinů dříve narážejících na nepochopení a - v některých případech - i na pronásledování úřady, spatřuje jediný způsob, jak mimozemské invazi zabránit, v sestavení jednotného týmu. Batman, Superman, Wonder Woman, Green Lantern, Flash, Shazam a Cyborg spojí své jedinečné schopnosti v konečném boji za záchranu planety. (HBO Europe)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (111)

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Obrovský offtopic, ale stejně to napíšu: Doufám, že někdo někdy napíše nebo natočí komiks, který bude něco jako Marvels (Zázraky) sledovat superhrdiny z pohledu obyčejných lidí. Jedním z těchto lidí by měl být nějaký stavař, třeba rovnou majitel stavební firmy. Vždyť on ty superhrdiny musí milovat! V každém filmu, hraném nebo animovaném, superhrdinové zničí obrovskou část (v tom lepším případě jenom) města. Ta destrukce je sama o sobě už skoro až vtipná... kdy se dostaneme do stavu, že už destrukce nebude moct být balast/výplň/odraz ničivé síly hrdinů a jejich protivníků? Ne, že bych chtěl, aby Flash probíhal mezi kytkami na zahradě, aby nějakou omylem nezašlápl, ale všeho moc škodí. ()

Spiker01 

všechny recenze uživatele

Opět skvělý DC animák, který vlastně celou Justice League teprve představuje, takže je dobrý na seznámení třeba s Cyborgem, který tak známý není. Stojí zda tedy původní členové ligy spravedlivých, tak jak jsou nejznámější a čelí rovnou samotnému Darkseidovi, který by se měl brzy představit i v celovečeráku. Opět si musím postesknout, kéž by Marvel dělal taky tak dobrý animáky, jelikož Hulkem na neznámé planetě jejich dobrá tvorba končí, kdežto DC video-filmům celkem s přehledem, co se týče komiksů, vládne a dokázali to i tentokrát...75% ()

Reklama

Davies182 

všechny recenze uživatele

Domácí kino dostalo hlavně co se audia týče pekelně zabrat, z tohohle se budou sousedi vzpamatovávat ještě hodně dlouho. Páni - pochopitelně se dalo čekat, že bude animák... ehm... "epičtější" než poslední hraný DCčko, stejně na mě ale ty desítky popadanejch mrakodrapů byly jednoduše moc. Jako výlet do dalšího novýho universa to ale funguje parádně, týmovky sou príma. P.S. Příště si dabing zjistím dopředu, takle jsem měl ze Seana a Michelle velký kulový. ()

Psema 

všechny recenze uživatele

V závěru už začne být neustálý příval stereotypní akce poněkud otravný a nudný, takže si člověk bez mentality dvanáctiletého klučiny začne pomalu přát, aby se na chvíli zastavilo a tým vymyslel nějakou jinou taktiku než "bum, bum, bác, Shazam, bác, ale pokud beru v potaz, že je to pořád především svižný výplach pro děti, tak proč vlastně ne. A první půlhodinka a skřížení cest je v podstatě bez chyby. Batman owns it. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele

Ideální materiál po dočtení životopisu Geoffa Johnse, který se stal vůdčí osobností DC aniž by o to usiloval. Nejsem si sice pořád úplně jistá tím rozhodnutím neadaptovat do budoucna jiné příběhy, než ty z The New 52, ale zatím se jim daří. Diana nepropásla možnost ochutnat zmrzlinu a všechno do sebe zapadlo jako puzzle, takže Darkseid odstrouhal a série animáků se Super Seven může pokračovat. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (7)

  • Cyborg je spíše znám jako zakládající člen Teen Titans v předchozím universu. Naproti tomu v komiksu "New 52" je zakládajícím členem Justice League a nahradil tak Martian Manhuntera, který byl sedmým zakládajícím členem v předchozím příběhu o vzniku Ligy spravedlivých. (Caszidy)
  • V produkci DC Animated většinou propůjčuje Supermanovi hlas George Newbern, zde však namluvil postavu Steva Trevora. (Caszidy)
  • Kostým Wonder Woman byl pro film výrazně upraven. V komiksové předloze "New 52" totiž odhaluje opravdu hodně a nechává jen malý prostor pro fantazii. (Caszidy)

Reklama

Reklama