poster

Supernaturals, The

 • slovenský

  Tajomný les

Horor / Sci-Fi / Mysteriózní

USA, 1986, 91 min

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • JohnnyD
  ***

  Priezračné a čisté béčko. Ale má to tú správnu béčkovú atmosféru, béčkových hercov, béčkové hlášky, béčkový dej a béčkový scenár (nahotinky, ktoré nesúvisia z dejom, alebo nadávky, ktoré tam sú len preto, aby tam boli).(19.8.2005)

 • SOLOM.
  ***

  Horory s „válečnou“ tématikou docela můžu a tak po úvodním masakru několika konfederačních vojáků, jsem byl dost zvědavý, jakýmže směrem se tento příběh bude ubírat dále. Jelikož jde však o dost neškodné osmdesátkové béčko, nečekejte žádné zázraky. Jakmile se totiž na scéně objevila četa směřující na manévry, připadal jsem si jako bych sledoval Star Trek (vzhledem k hereckému obsazení). Následující půlhodina však z pohledu hororového diváka nepřinese zhola nic, co by vám snad mělo zvednout tep. Spíše se to měnilo v komedii, plnou rádoby humorných hlášek a sexuálních narážek. Na erotiku zapomeňte, kromě jednoho záběru do výstřihu, tu není k vidění ani bradavka… Jakmile se však les ponoří do husté mlhy, došlo k výraznému zlepšení samotné atmosféry. Postupná eliminace vojenských zelenáčů se totiž docela vydařila. Nejenže zaúřadovali nemrtví vojáci Konfederace, ale došlo i na několik skonů kvůli špatné souhře náhod. V žádném případě však nečekejte žádné gore hody. Vše se zde neslo v dosti skromném duchu. Což byla taky jedna z vad na kráse. On totiž film jako celek skutečně není nic extra, ale právě díky několika slušným scénám z toho nakonec vyšel ještě dobře. Nicméně bych ještě rád vyzdvihl i hudební doprovod, který měl na starost Robert O. Ragland. 50%(9.3.2018)

 • jondzavid
  odpad!

  Mal som to vypnúť, keď som zbadal meno Armand Mastroianni. Áno je to jeden z klubu režisérov ako Jim Wynorski, Jalal Merhi, Ed Raymond alebo P.J.Roth. Teda typický béčkar, ktorý neponúkne v tomto filme nič zaujímavé. Na novodobých trash filmoch sa musím aspoň zabávať (to v tomto filme tiež nefunguje), všetko je tu televízne korektné a chýba mi tu jediná zaujímavá postava prípadne na hororovom béčku je dôležitá nejaká pekná kočena (a tá tu tiež nie je). Tak teda žiadne aspoň maličkaté pozitívum znamená odpad.(5.4.2005)

 • wosho
  ***

  Tajemný les by se měl spíš jmenovat rozpačitý les. Místy je napínavý a strašidelný, většinou však směšný. A ta závěrečná pointa s mladou dívkou a starcem, málem mě spadla čelist na zem :-)(19.10.2007)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace