Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Kosmik
  *

  Dobrý klasický námět mladého nezadaného muže hledajícího svoje místo v životě. Bohužel režisér a scénárista v jedné osobě, Tomáš Pavlíček, si na svůj absolventský celovečerák vzal trochu větší sousto, než bylo záhodno. Takže výsledkem je klasický případ relativně dobrého rozjezdu a následného postupného skomírání děje. Trochu mě tento film děsí debut absolventa FAMU, katedry režie, ve srovnání s jinými debuty. Jako například perfektně vydařeným Pojedeme k moři Jiřího Mádla, který je herec a režii nestudoval. Nebo film Zejtra napořád, který je stále o třídu kvalitnější a jeho režisér nemá vůbec žádné filmové vzdělání a je původním povoláním obchodník s asijským textilem.(31.7.2014)

 • dr.fish
  ***

  Tohle je buď pecka, pokud tedy se bude divák vehementně snažit za tím něco najít....anebo totální demence, pokud za tím nic nenajde. Já jsem se hodně snažil, váhal s hodnocením, hledal skrytou myšlenku či vzkaz. Nakonec jsem ale nerad musel usoudit, že jediné pozitivum je zjevení Jenoféfy Bokové coby jediné bytosti vyzařující alespoň nějakou energii. Jestli to bylo jen o tom, pak tedy dobrá. Jinak ale nuda, šeď, šeď....50%(5.9.2016)

 • wow.ar
  *

  Jakkoliv tahle studentská komedie hraje na to, že jde o malou absolventskou produkci, jednou jde do kinech a měla by snýst přísnější měřítka. Což nesnese. Neherectví většiny ansámblu povýšený útrpným papouškováním holejch vět a slov neudělá parádní mimózní komedii ani kdyby ze sebe autor vydal životní výkon. Parádně pokecal by možná fungovalo jako kraťas, ale i těch 75 minut působí jako věčnost a když po čtvrt hodině chcete hlavního hrdinu nechat utonou pod Vydrovou bárkou a je vám úplně volný, kdo je ta superžena Máňa, asi je něco špatně.(11.8.2014)

 • Brylin
  **

  Zbytečný film "vo ničem". V absolventské prvotině Tomáše Pavlíčka sledujeme zmatené a absurdní situace a dialogy, které příběh nikam výrazně nesměřují. Jakýs takýs zvrat přichází s cestou hlavního hrdiny za tajemnou Marií, ale situace opět vyšumí do ztracena. Za zmínku stojí snad pouze Václav Vydra a Jana Krausová ve vedlejších rolích. Slabé dvě hvězdičky.(20.7.2014)

 • Big Bear
  **

  Sice jsem na jednu stranu rád, že ČT v tomtom případě ČT Art pustila něco jiného než Donutila a jeho debilní historky, ale na stranu druhou mi to jkasi nepřišlo ono. Ano, nějakou poetiku to mělo, hlavně se mi v této byť teplé zimě zastesklo po létě, ale jinak jsem moc nechápal. Hlavní hrdina byl prostě neskutečný nepoužitelný pako a divím se, že pracoval v call centru. Ten měl mít na blbost průkazku. A jelikož mi to tak přišlo celou dobu, příběh o tajemné Marii mně až tak moc nebral. Tu druhou hvězdu dávám za snahu. Pane Pavlíčku, třeba to příště bude lepší... * *(3.1.2016)

 • - Snímek byl natočen na 16mm film. (Zdroj:LFŠ2014) (mikrom)

 • - Natáčelo se v Chrudimi a na Kokořínsku. (jenik71)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace