poster

Hunt vs. Lauda (TV film)

 • Velká Británie

  Hunt vs Lauda: F1's Greatest Racing Rivals

 • USA

  1976: Hunt vs. Lauda

Dokumentární

Velká Británie, 2013, 59 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Mrkvič
  ****

  Dokument o dechberoucí sezoně 1976. Po filmu Rush (Rivalové) už sice nenabízí tolik nových informací, ale pořád je tu dost nových záběrů a hlavně rozhovorů s jezdci nebo lidmi ze zákulisí. Ve spojení s filmem tak slušně dokresluje některé postavy.(22.10.2013)

 • mikel
  *****

  Myslím, že je dobré vidět nejen tento film, ale i film Rivalové. Pak je možné lépe porozumět tomu, co se dělo před 40 lety. Jak napínavý to byl souboj a jak se svět od té doby proměnil. Je velice zajímavé pozorovat naprosto rozdílný přístup k závodění od manažerů McLarenu a Ferrari a oceňuji, že je film o tehdejší éře formule 1 usazen do kontextu s hudbou, Concordem ale i cigaretami :-).(30.10.2015)

 • Adrian
  ****

  Dokonaly warm-up pred projekciou Rush. Ponuka dostatok objektivnych info o pozadi celeho nezabudnutelneho GP F1 1976a a navrc poskytuje aj dostatok emocii.(27.9.2013)

 • SeanLSD
  *****

  Ako doplnok k RIVALOM dokonalé, hlavne z toho dôvodu, že si človek neznalý veci uvedomí, že scenárista Peter Morgan si naozaj nič nevymyslel a ten úžasný príbeh dvoch zapálených bláznov sa naozaj stal.(26.8.2017)

 • DocBrown
  ****

  Nadprůměrný dokument, který by měl vidět každý po filmu Rush, protože doplňuje a opravuje některé skutečnosti z roku 76. Hlavně závody s diskvalifikací Hunta - Jarama, kde jel Lauda se zlomenými žebry a Brands Hatch, kde propuklo opravdové davové šílenství a byl Hunt později diskvalifikován. A taky dost zajímavých skutečností o posledním závodě ve Fuji. Bohužel se dokument soustřeďuje čistě na rok 76 a chybí více výpovědí (krom obou manažerů a Laudy). Zábavná je rivalita obou manažerů i po těch letech.(5.7.2015)