Candidate, The

Brandon Cox

Zack Hemsey

Ryan Harvie

Howard E. Smith

Docela zajímavý nápad (který by zasloužil více rozvést) v nepříliš přesvědčivém a především bohužel hrozně čitelném zpracování. Pointu musí prokouknout každý.(10.8.2013)

Tak to se povedlo, pěkná atmoška a jako bonus krásná Meghan ze Suits.(27.7.2013)

Se vším souhlasím s J*A*S*M*em. mě se tento kratas dost libil i atmosfericky, ale pointu jsem prokoukl (stejně jako většina z nás) ještě před jejím odhalením, ale to je spíš náš problém. ovšem Karlak odvedl vynikající práci a herci byli na tento projekt velmi solidní.(4.2.2014)

Zajímavě rozjetý film, který je pokažen svým závěrem. Jinak je to ale rozhodně to lepší, co můžete mezi krátkými filmy vidět. Je vidět, že tu někdo přemýšlel, snažil se. Jen ty konce jsou někdy vzhledem k očekáváním ve finále zklamání.(8.7.2014)

• xxmartinxx

Průhlednější než vzduch a málo stylisticky ukázněné, aby se to dostalo pod kůži. Na tak čitelný námět navíc zbytečně dlouhé. Nic proti filmařským cvičením, ale tady je kupa nevyužitého potenciálu.(17.4.2017)