poster

Season of Miracles

Komedie / Drama / Rodinný

USA, 2013, 80 min

Kamera:

Josh Moody

Komentáře uživatelů k filmu (4)

 • kaylin
  **

  Ti herci jsou prostě nějací divní. Ne jen ten, co hraje autistu, ale tak nějak všichni. Děti i dospělí. Dvakrát tomu nepomáhá ani digitální kamera. Jde o baseball a o baseballu se točí jen výborné filmy. No, jak se ukazuje, točí se i celkem obyčejné. Tohle je film pro všechny generace, kdy pro všechny bude znamenat to stejné - celkem odpočinkově strávených 80 minut času s tím, že se dostaví nějaká ta emoce, což je ale spíše vynucené, než přirozeně vyplývající z příběhu. Proč se vlastně baseball tak moc spojuje s bohem? Má to něco společného s tím, že se mu hráči ten míček snaží napálit do koulí? No, ať je to jak chce hezké, tohle není film, který bych si někdy dal podruhé.(8.1.2014)

 • PetrC.
  odpad!

  Film, který ve všech ohledech nedosahuje ani zdaleka základních standardů profesionální filmařské práce. Pokud jste od této skutečnosti schopni odhlédnout, dostanete nenásilný křesťansky laděný rodinný snímek. 4 %(5.1.2014)

 • PetrVolak
  ***

  Relativne primejmny rodinej film,, nic svetobornyho ale na sobotni dopoledne s rodinkou je to ok.. 4.5/10(23.11.2013)

 • suboss
  *

  Veľký trapas. Od kamery, cez výkony hercov až po samotné dialógy veľké sklamanie. Od filmu o baseballe som čakal oveľa viac. Slabá jedna hviezdička.(17.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace