Moc osudu (TV seriál)

Turecko, 2006

Gül Oguz

Yasin Uslu
  • Joe123

Turecká invázia pokračuje. 0%(6.1.2014)

• SamanthaM.M

Nechápem, ako toto môžu pozerať súdne a vysokoškolsky vzdelané ženy v mojej rodine. Keď som nútená sledovať to s nimi, vylieza mi mozog cez očné jamky. Veď existujú aj dobré seriály, tak prečooo?(20.9.2013)

• kingik

Vynikající seriál sloužící k odehnání posledního diváka, respektive myši, která u tv obrazovky řvala." Moč do sudu" se nehodí vysílat ani nad ránem, kdy si televizi pustí leda tak ožrala, co se vrátil nad ránem domů, aby si zjistil čas na teletextu, pokud tedy předtím neusne na gauči s ovladačem vraženým hluboko v prdeli. Barrandov to házel množství večerů po desáté hodině, tedy v čase, kdy divák očekává nějaký pořádný film či pikantní seriál, rozhodně není ani v nejmenším zvědavý na směšné citové výlevy a smrtící kruto-pomsty odněkud z Turecka v ultimátně podřadném zpracování zamaštěné telenovely, jejíž nákup mohl realizovat leda tak člověk mimořádně nízké inteligence. Jestli se nepletu, každý díl čítal ke třem hodinám a obsahoval takové repliky, až z nich začalo ožívat vybavení pokoje, které majitele zapnutého televizoru prosilo, aby ten neskutečný blábol vypnul, nebo stůl se šatní skříní spáchají sebevraždu, v lepším případě si spolu zašukají. To by byl solidní bizár. A ještě se to muselo nadabovat, i když si nedovedu představit, že někdo časně ráno vstává svěže a radostně kvůli dabingu k takovému odpadu. A dabing také podle toho vypadá. Milostné výkřiky v pornu by oproti tomu byly vážným kandidátem na cenu Františka Filipovského. Absolutně nemám představu, že by se našel jediný divák, který by se po tříhodinovém maratonu nejapné scenáristické blbosti, absolutní tvůrčí demence a nemožného castingu, z jednoho večera uchýlil do druhého večera, v němž bude mít požitek skutečně kolosálních rozměrů nad dobře stráveným večerem u tv obrazovky. 0/10(14.1.2017)

• K.I.N.G.

Nikdy bych moc nevěřil, že budu turecký seriál hodnotit hvězdičkami, ale ty obýváky na dvorech a ex-badmintonista Petr Koukal coby Mehmet Akif Alakurt to na tu jednu vytáhli.(1.3.2017)

• Mahoney.

Stále lepšie ako tisíc a jedna noc alebo Sultán.(9.8.2013)

• - Vzniklo 79 epizód s 90-minútovou dĺžkou, no TV Doma, ktorá seriál vysielala na Slovensku, ponúkla kratšie, 45-minútové epizódy. (tommy187)

• - V slovenskej verzii seriálu nadabovali hlavných hrdinov Petra Vajdová a Ivan Šandor. (tommy187)

• - Sila bol v svojom čase najsledovanejší turecký seriál v Chorvátsku. (tommy187)