Nic moc jsem od tohoto filmu neočekával, říkal jsem si, že to bude nějaká přiblblá komedie z teenagerského prostředí. Tak zase tak moc jsem se nespletl, ale popravdě, bylo toho přece jenom víc a film mě, chvílemi i proti mojí vůli, zaujal. Dostal jsem místy celkem slušnou komedii, které vévodí především skvělá hudební stránka. I když Anně Kendrick tu její zapálenou DJku nějak nevěřím, stejně jí zahrála obstojně a místy jsem si říkal, že vážně asi ví, o čem mluví. Takže mě nakonec přesvědčila, ale stejně si myslím, že za to může ten její kukuč, který se mi prostě líbí. Tahle holka je vážně pěkná, ale ne úplně tím hollywoodským způsobem. Má v sobě něco nevinného, což bylo v tomhle filmu postaveno na hlavu a vyznělo to dobře. Není to přímo zlá holka, ale má k ní docela blízko. Ostatní postavičky jsou klasicky karikaturami, stejně jako celá film. Máme tu holčičí vokální skupinu proti chlapecké. Boyband to vede, jsou oblíbení, holky jsou křečovité a zastaralé. Jenže pak přijde nová krev, holka, která hudbě rozumí a chce do toho dát trochu nové šťávy. Jestli se jí to podaří, to je otázka, stejně jako zda se jí podaří najít si lásku. Romantická linie je zde naprosto zbytečná a také neuvěřitelná. Kdyby se vynechala, je to mnohem lepší. Takhle ale má pořád film to nejsilnější, a to je zpěv. Jsou tu povedené vokální covery skvělých songů, moderních i starších, které vás chytí za ucho a možná sem tam i za srdce. Nechtějte od každého filmu něco, co vám promlouvá do duše, protože tohle by vás mohlo jednoduše pobavit. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/little-ashes-nezapomen-na-me-butter.html(5.3.2013)

Po dlouhé době povedený hudební film! Je to sice taková Sestra v akci 2 bez Whoopi Godberg a má to klasickou šablonu romantických, hudebních komedií ale i tak mě to některými částmi a vtipy příjemně překvapilo. Já jsem se dobře bavil a pěvecké výkony byli na jedničku.(12.5.2013)

Pravda, děj jakoby tam nebyl, ale hudební čísla byla pěkně udělaná, postavy milé, a celé to bylo takové příjemné. A na tu dvouhodinovou stopáž to překvapivě rychle uteklo. Jako nenáročná jednohubka super.(19.2.2014)

Pomerne plytký a jednoduchý film, ale čosi vo mne zanechal. Navyše Anna Kendrick je sexi ;) Charaktery postáv sú originálne, celkom vtipné (napr. hláška "Horizontálny beh!") Dokonca film obsahuje aj prekvapivé a nepredvídateľné situácie (napriek tomu, že záver je predvídateľný úplne). Oddychovka.(18.2.2015)

Lepsie nez som cakal a to hlavne vdaka vtipkom, casto politicky nekorektnych a obcas tak fajn na hrane sexistyckych. Bohuzial je to tak 20 minut pridlhe. Co by este spravili nejake kozy v sprchach, ale toto je film o dospelakoch pre 12ky, ktore sa sice uz maju cim pochvalit, ale na nepristupne filmy este do kina nemozu. Vyborny je casting, kde hlavna hrdinka je symposka silneho kalibru, nie vsak hollywood blond style, ale taka ta bruneta odvedla co milo krci nos ked sa smeje. Jej boyfriend-to-be je vsak este vacsi sympatak, takze je hned jasne, ze ona je ta krava co sa brani vztahu (ok mozny spoiler, ale hadam necakate originalnu pribehovu linku). Dalej je tu tlstoska, ktora je druha najvtipnejsia a nerd, ktory je smiesny. Nie trapne smiesny, nie je Sheldon smiesny, proste tak charakterovo svojsky smiesny. Celkovo nebudete mat problem zapamatat si postavy a to napriek tomu, ze ich tam nie je malo. Negativna je asi len sablonovitost prvej polovice, kedy sa nie len opakuje vazba "vystupenie-hadka-sklamanie" ale aj pesnicka. Viem, ze to bolo naschval, ale tri krat?(28.7.2015)

Na první dobrou až nečekaně zábavná hudební komedie s nevídanou tématikou a capella a spoustou pěkných slečen, ke kterým se svým infantilním humorem kontrastuje Rebel Wilson. Jedna z těch mála sérií spíše pro teenagerky, na kterou nevzpomínám vůbec ve zlém.(4.5.2019)

Prakticky Glee ve filmu s tím rozdílem, že na Annu Kendrick se dá dívat :)(10.12.2012)

Laciný teen příběh okořeněný spoustou dobře odprezentovaných songů.(19.12.2012)

Připadalo mi to jako prodloužená verze glee, ale ještě s lepšími a hezčími hrdinkami. Plus závěr byl skvělý.(19.12.2012)

Kvôli Aničke prepálim hodnotenie na nehorázne tri hviezdy. Trochu tomu pomohla aj Brittany Snow. Každopádne už viem ako by vyzeral Pavlásek, keby bol ženská.(20.12.2012)

Krásný odpočinkový výstřelek se sympaťačkami v hlavních rolích, zajímavou hudbou a především fenomenální "fat Amy".(21.12.2012)

Poslední, co jsem dneska čekala, bylo, že se budu takhle neuvěřitelně bavit u americké hudební a ještě ke všemu romantické komedie. Ani nevím, proč mě napadlo, se zrovna na tohle koukat, když tyhle typy filmů vážně nemám moc ráda. Ale tohle, to bylo vážně překvapení!! Vtipné, s nadsázkou, sice o zpěvu, ale v trochu jiné formě. Rebel Wilson byla naprosto bezkonkurenční, celý film jsem se výborně bavila!(23.12.2012)

• jacko

2,5*(30.12.2012)

Perfect-ní to tedy rozhodně není, ale přesto stačí Universalu tento jediný film, aby vyvážil všechno dosavadní Disneyho snažení na tomto poli. Největší zbraní je acapella pojetí všech písní, z kterých se tím pádem stává svébytný umělecký počin a co víc - v některých případech opravdu lepší než originál. Pro mě osobně ale film nasbíral nejvíc bodů za připomínku mé srdcovky Breakfast Club, která se táhne celým filmem jako zlatá nit. A i ten kousíček Don´t You Forget About Me v podání těch holčin mě prostě dostal, geniální aranž. Prostě nadprůměrný hudební film a to se také cení. Zasloužených 80%.(3.1.2013)

občas dám nesmyslný hvězdy filmu, kterej je jinak strašně hloupoučkej.... tohle je ten případ,ale nemůžu si pomoct, finální preformance mi dostala do kolen...(12.1.2013)

• E lan

No za ty písničky, které byly v některých případech docela povedené, to jen tak tak stačí na **, jinak to asi cílí na úplně jinou diváckou skupinu. Trapných scén nespočítaně, postavy jsou totálně nesympatické a scénář není vlastně žádný.(25.2.2013)

Gŕcací mód išiel mimo mňa, ale celkovo vzaté sa nie je veľmi na čo sťažovať. Sympoši(-ky) tam sú, priťahovacie moduly, fajn prevedenie a tak... všetko dohromady pohoda.(4.3.2013)

Anna Kedrick se mi líbí čim dál víc a jsem ráda za malou roli Elizabeth Banks a Donalda Faisona. Všichni jsme věděli jak to dopadne, ale dávám plné tři hvězdičky, protože to prostě mělo určitou šťávu, která se mi teď velice hodila.(28.3.2013)

Mohla by to být příjemná komedie a bez zaváhání by si zasloužila i 4*, KDYBY... To kdyby jsou extrémně nechutné a naprosto zbytečné scény, který celý snímek totálně potopily. Proč se jen dnes nedají dělat komedie bez těchto odporností? Dokonce i Rebel Wilson tu byla v rámci možností snesitelná, vtipné to bylo, trapné minimálně a oni tomu filmu takhle zbytečně ublíží. Opravdu škoda. Z dobré vůle tomu nedám 2*, ale nakonec 3*, i když jsem nad tím hodně uvažovala.(14.7.2013)

V zásadě "high school" komedie se soutěžní dějovou linií. Konec filmu víte s nadsázkou ještě předtím, než si přečtete, o čem ten film vůbec je. Zpěv je parádní, až z něj mrazí a vlhnou oči, na druhou stranu dvě pseudovtipné zvracecí scénky byly absolutně vynechatelné. Zapomenutí textu, omdlení, škytavka... mohlo tam být cokoli, jen ne fekální humor. Tvůrci teenage komedií prostě bez něj asi nemůžou žít nebo co.(20.7.2013)

Takový hudební bonbonek velice připomínající seriál Glee, jen s tím rozdílem, že v tomto filmu jde o boj mezi dívkami a kluky. Zpěv bez hudebního doprovodu je krásný.(12.8.2013)

1 6 9 10 11 12 13 14 15 17 22