Nic moc jsem od tohoto filmu neočekával, říkal jsem si, že to bude nějaká přiblblá komedie z teenagerského prostředí. Tak zase tak moc jsem se nespletl, ale popravdě, bylo toho přece jenom víc a film mě, chvílemi i proti mojí vůli, zaujal. Dostal jsem místy celkem slušnou komedii, které vévodí především skvělá hudební stránka. I když Anně Kendrick tu její zapálenou DJku nějak nevěřím, stejně jí zahrála obstojně a místy jsem si říkal, že vážně asi ví, o čem mluví. Takže mě nakonec přesvědčila, ale stejně si myslím, že za to může ten její kukuč, který se mi prostě líbí. Tahle holka je vážně pěkná, ale ne úplně tím hollywoodským způsobem. Má v sobě něco nevinného, což bylo v tomhle filmu postaveno na hlavu a vyznělo to dobře. Není to přímo zlá holka, ale má k ní docela blízko. Ostatní postavičky jsou klasicky karikaturami, stejně jako celá film. Máme tu holčičí vokální skupinu proti chlapecké. Boyband to vede, jsou oblíbení, holky jsou křečovité a zastaralé. Jenže pak přijde nová krev, holka, která hudbě rozumí a chce do toho dát trochu nové šťávy. Jestli se jí to podaří, to je otázka, stejně jako zda se jí podaří najít si lásku. Romantická linie je zde naprosto zbytečná a také neuvěřitelná. Kdyby se vynechala, je to mnohem lepší. Takhle ale má pořád film to nejsilnější, a to je zpěv. Jsou tu povedené vokální covery skvělých songů, moderních i starších, které vás chytí za ucho a možná sem tam i za srdce. Nechtějte od každého filmu něco, co vám promlouvá do duše, protože tohle by vás mohlo jednoduše pobavit. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/little-ashes-nezapomen-na-me-butter.html(5.3.2013)

• swinevenca

Vědomě jsem šel s diváckou kůží na trh a ne že by to byl takovej průser, ale čekal jsem přeci jen menší blbost. Škoda, že mě míjej použitý songy a pochopení vtipnosti 6 vyblitejch litrů dvakrát za film. První hodina pohodová oddychovka, na konec filmu se mě dívalo špatně, ale za to si můžu sám, že se do takovýho díla pouštím, tak budu hodnotit jen zklamání z až moc jednoduchýho scénaře a pár fakt fekálních záběrů.(29.4.2013)

Ale jo, jak tu někdo trefně poznamenal, je to jen High school musical převlečený do vysokoškolského kabátu, ale ten převlek se povedl, děj ucházející, choreografie, písně a odkaz na Breakfast Club potěšily.. Že se hlavní hrdinka v půlce rozčiluje, jak nesnáší předvídatelné filmy, považuju za slušnej fór... jenom těch zvratků tedy mohlo být méně, a i "humor" podávaný asijskou studentkou, je myslím hluboce pod úrovní tohoto filmu....(29.4.2013)

• wray

Ok pekne spievaju a - pre to som si to aj pozrel. Pekne baby (ale to uz je v kazdom filme), zabavne momenty z skolskeho prostredia (kolko krat to tu uz bolo), a na pozadi celeho je sutaz o cosi - proste tvrdo sa trenuje, nejake nezhody skoro rozdelia cely team ale napokon sa daju dokopy a asi nikto nepochybuje ze zvitazia (fakt originalne). Proste dalsia teen komedia, co sa da pozriet a pekne hlasy je to jedine co zarucuje ze sa nestrati. Mate radi vsetky tie got talent a superstar relacie? Alebo aspon ste niekedy spievali? Tak Pitch Perfect mozem doporucit. Pre ostatnych to ale bude asi trosku nuda.(2.5.2013)

Film, který se veze na módní vlně amatérských pěveckých soutěží. A daří se diváka zaujmout po celé téměř dvě hodiny. Dokonce je to i napínavé. Nečekejte nic hlubšího, žádné přehnané emoce, pohledy do zákulisí těchto estrád - nic z toho tady není. Jen příjemná pohodová chvilka. A na holky se pěkně kouká...(9.5.2013)

Hudba fajn, herci fajn, príbeh klasika. No napriek tomu som sa bavila a páčilo sa mi to. Niektoré dialógy mi liezli na nervy ale nebolo ich veľa. Jediné, čo mi naozaj ale naozaj vadilo boli tie scény v ktorých sa vracia. Sú úplne zbytočné, nechutné a nevtipné. Anna Kendrick je jediná z Twilight ságy na ktorú nemám alergiu.(14.5.2013)

Připomenutí známých rytmů v podání několika pěkných a několika méně pěkných děvčat soutěžících o post nejlepší "grupy" na americké škole. Zajímavě zmixované a po hudební stránce poměrně neotřené, ale také příběhově silně předvídatelné a přímočaré. (6/10)(18.5.2013)

A vezieme sa na vlne všetkých tých High school a Glee vecí. Spievanie proste teraz letí a aby sa zabavili aj chlapi buchneme tam nejaké to tyčkovanie a nakoniec aj tie baby sa oblečú aspoň trošku sexi. Na druhú stranu je tu Anna Kedrick, ktorá ja super z akej koľvek strany a skoro som jej zožral aj záujem o pritepleného speváčika konkurenčnej party. Takže jedna hviezda za to že som sa sám nepotyčkoval a že to bolo vcelku pozerateľné, druhá za Aničku a tretia za záverečné spevácke číslo.(3.6.2013)

Sympatičtí herci, dobrý výběr písniček. :)(25.6.2013)

Zoznámte sa s Becou.Hrá ju sympoška Anna Kendrick, ktorá príde na univerzitu a spočiatku nemá kam zapadnúť.Ladíme nie je tuctová záležitosť.Nie je to jej vysokoškolský variant. Oveľa bližšie má ku všetkým komédiám o snoch i ceste za úspechom, ktorý si chcú dievčatá vyspievať.Ako jednohubka je to stráviteľná komédia,ktorá ničím neurazí.HOD:60%.Je síce pravda počúvať soundtrack( hity 80 rokov) sú asi väčší zážitok,ako celý film-ale,ako celok to na jedno pozretie ujde.PS:Ide hlavne o hudbu, preto sa toho po dejovej stránke moc nedozvieme.(22.8.2013)

Ďalší film z prostredia školských lavíc okorenený skvelým spevom a piesňami. Možno nebol čo sa týka hereckej stránky dokonalý, mne ale postačí výber songov, školské prostredie a Anna Kendrick.(19.9.2013)

Pokukuju po té čtvrté hvězdě. Tohle mě překvapivě bavilo. Scénář je sice sestaven je ze šablon a z jiných filmů známých situací a deviací je opravdu minimálně (já si nedokážu vybavit žádnou), ale je to natočené, zahrané a odzpívané s takovou chutí pro věc, že mě to pokaždé strhne. Nebýt těch vtipů se zvracením dal bych čtyři bez mrknutí oka. Těším se na dvojku, i když mám obavy, že bude postrádat ten švih.(19.10.2014)

Snad jen díky a cappella písničkám ve filmu dávám 60%. Humor někde na úrovni třetí třídy, trapný, nudný, místy však velice dobré hlášky, u kterých se opravdu člověk pobaví. Nejlepší postava filmu, "Tlustá Partyša", perlí jednu skvělou hlášku za druhou, i přes to ale trochu jednodušší legrace. Písničky se opravdu povedly, u některých jsem se i chytil, některé mi zůstaly v hlavě hodně dlouho a výběr zpěvaček, řekl bych, skvělý. Shrnutí - scénář velmi slabý, příběh o ničem, humor trapný, občas ale dobré hlášky a všechno to zachraňuje ve filmu vystupující hudba.(13.6.2015)

• Misterioso

Kdyby měl tenhle film v sobě alespoň kousíček ze Snídaňového klubu, na který se snaží neustále odkazovat, byl by o trilion procent snesitelnější. Takhle můžu jen konstatovat, že pokud mě někdo někdy bude chtít mučit, může mi ještě jednou pustit tenhle skvost, protože v náručí tohohle filmu by mne čekala pomalá a ukrutně bolestivá smrt. Myslím, že se bez zhlédnutí druhého dílu a dalších potenciálních pokračování obejdu...(25.5.2016)

• blondboss

Ono je veľmi ťažké sa vyjadriť k filmu, ktorého hĺbka je asi tak na úrovni jednobunkovca. Veľmi slabý a nezáživný odvar akéhosi teenage filmu, ktorý oplýva toľkým množstvom klišé, že to až pekné nebolo. Dve hviezdičky dávam skutočne len pre zopár pekných báb a celkom slušné songy, ktoré mám rád, avšak ostatné bolo dosť zlé, miestame ťažko trápne a zbytočná vata. Žiaľ, tento snímok ma teda nedostal. 40 %(1.12.2016)

Krásne a dobre naspievané pesničky, pre oko dostatočne vypracovaná a natočená choreografia a prekrásne slečny. To je však všetko. Osobné hodnotenie: 72% (***) (31.12.2016)

po dlhej dobe dobrý hudobný film ... po prvom zhliadnutí na s menšími výhradami 5 hviezd(8.12.2012)

Ja som sa neskutočné bavil.Dobrá hudba,sexi herečky a chvíľami aj veľmi vtipné no čo si človek môže viac priať80%.(10.12.2012)

• tomino28

Ani nevím, proč jsem tenhle film chtěl vidět, protože je to klasická americká hudební záležitost pro pobavení teenagerů ala High School Musical. Párkrát jsem se zasmál, ale to je asi tak všechno. A to je na celý film trochu málo, ale přece jenom jedno pozitivum bych na filmu našel - a tím je sympatická Anna Kendrick!(21.12.2012)

Velice zábavná a hezky udělaná komedie o outsiderce, která se vyhoupne do světel reflektorů. Není to až takové klišé. Vlastně je to docela milá komedie. Samozřejmě romantická, kde bychom bez romance ve filmu byli. Hudba je zajímavě zpracovaná, herecké výkony lepší. Všichni aktéři mají famózní hlasy a nejsou ani úplná polena, co se pohybu týče. Takže za mě velice povedený muzikální film, který si ve své kategorii zaslouží hodnocení 4*.(22.12.2012)

Děj to možná nemá, ale je to sakra vtipné a soundtrack výborný! Spousta postav, jejichž potenciál nebyl ani zdaleka využit a přitom, kolik jich bylo, to vlastně snad ani v jednom filmu nešlo. A ono to fakt mělo skoro dvě hodiny?!(24.12.2012)