Nic moc jsem od tohoto filmu neočekával, říkal jsem si, že to bude nějaká přiblblá komedie z teenagerského prostředí. Tak zase tak moc jsem se nespletl, ale popravdě, bylo toho přece jenom víc a film mě, chvílemi i proti mojí vůli, zaujal. Dostal jsem místy celkem slušnou komedii, které vévodí především skvělá hudební stránka. I když Anně Kendrick tu její zapálenou DJku nějak nevěřím, stejně jí zahrála obstojně a místy jsem si říkal, že vážně asi ví, o čem mluví. Takže mě nakonec přesvědčila, ale stejně si myslím, že za to může ten její kukuč, který se mi prostě líbí. Tahle holka je vážně pěkná, ale ne úplně tím hollywoodským způsobem. Má v sobě něco nevinného, což bylo v tomhle filmu postaveno na hlavu a vyznělo to dobře. Není to přímo zlá holka, ale má k ní docela blízko. Ostatní postavičky jsou klasicky karikaturami, stejně jako celá film. Máme tu holčičí vokální skupinu proti chlapecké. Boyband to vede, jsou oblíbení, holky jsou křečovité a zastaralé. Jenže pak přijde nová krev, holka, která hudbě rozumí a chce do toho dát trochu nové šťávy. Jestli se jí to podaří, to je otázka, stejně jako zda se jí podaří najít si lásku. Romantická linie je zde naprosto zbytečná a také neuvěřitelná. Kdyby se vynechala, je to mnohem lepší. Takhle ale má pořád film to nejsilnější, a to je zpěv. Jsou tu povedené vokální covery skvělých songů, moderních i starších, které vás chytí za ucho a možná sem tam i za srdce. Nechtějte od každého filmu něco, co vám promlouvá do duše, protože tohle by vás mohlo jednoduše pobavit. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/little-ashes-nezapomen-na-me-butter.html(5.3.2013)

První polovina byla rozhodně slabší než druhá polovina. Zpívání bylo úžasné.(2.5.2017)

Novinka, která pohltila celý svět. Není se čemu divit. Jedná se o hudební, poutavý film. Přesto mám k němu jisté výtky. Ladíme je trochu "laděno" ke Glee. Nedivím se, že zde spousta lidí vidí mnoho společného. Nicméně Ladíme si mě získalo více jak populární Glee. Co se týče hereckých výkonů... tipuji, že se obsazení bralo podle pěveckých dispozic, ne kvůli hereckému talentu. Na druhou stranu jde tu přeci JEN o zpěv. Film netouží po oscarové nominaci. Je tudíž logické, že výkony jsou slabé (herecké), ale bohužel i scénář (za což herci nemohou). Film je zasazen do oblasti univerzity. Člověk nabývá dojmu, že na univerzitě jsou už dospělí lidé. V Bardenské univerzitě rozhodně ne. Celá škola se může potrhat, jen aby vytvořila co nejvíce zpívajících skupin. Máme tu tedy skupinu feťáků, retro styles, Bellas, které se chovají jako královny univerzity (nebýt nové krve asi bych umřela nudou ... nebo smíchy). A samozřejmě nesmím zapomenout na boy band, který mohl být vtipný, plný krásných mladých studentů... no a ono ne. Hlavní "singmajstr" je tak příšerně otravný, až to diváka bolí u srdce. Písničky fajn, jejich zpracování je super. Ale co se týče příběhu je to jedna velká bída.(19.1.2018)

• Birter

Školní klišé ''muzikály'' tu byly, jsou a budou, a tenhle sice není zdaleka nejlepší, kvůli filmštině, klišé příběhu, scénám, konci atd., ale Rebel Wilson to určitě silně zaštiťuje. Nejvíce jsem se pobavil u scénky kde se hlavní hrdinka vysmívá filmům, že jsou předvídatelné. Zdaleka tedy asi kouká hlavně na ty, která jsou jako ten její.(22.6.2018)

• Peggyyy02

Jednoduše řečeno: blbost. Aspoň musím uznat, že pár scének pobaví. To je ale asi tak všechno, co film nabízí. Na druhý díl se koukat nebudu, to fakt ne.(29.6.2018)

Tohle je moje klasika a nikdo mi ji nevezme! Je to možná hloupý a trapný,ale ten fckng riff-off a celkově acapella písničky jsou pro mě prostě legendární. Husina téměř u každýho vystoupení. Je to trapný? Možná. Ale je mi to sakra fuk.(22.9.2018)

• andydufrsn

Anna Kendrick, to bylo bylo to jediné proč se na film aspoň občas mrknout. Film byl spíš určen pro milovníky talentů, superstárů, voiců a podobných zbytečbností!(21.1.2019)

1 6 12 17 19 20 21 22 následující >>