Nic moc jsem od tohoto filmu neočekával, říkal jsem si, že to bude nějaká přiblblá komedie z teenagerského prostředí. Tak zase tak moc jsem se nespletl, ale popravdě, bylo toho přece jenom víc a film mě, chvílemi i proti mojí vůli, zaujal. Dostal jsem místy celkem slušnou komedii, které vévodí především skvělá hudební stránka. I když Anně Kendrick tu její zapálenou DJku nějak nevěřím, stejně jí zahrála obstojně a místy jsem si říkal, že vážně asi ví, o čem mluví. Takže mě nakonec přesvědčila, ale stejně si myslím, že za to může ten její kukuč, který se mi prostě líbí. Tahle holka je vážně pěkná, ale ne úplně tím hollywoodským způsobem. Má v sobě něco nevinného, což bylo v tomhle filmu postaveno na hlavu a vyznělo to dobře. Není to přímo zlá holka, ale má k ní docela blízko. Ostatní postavičky jsou klasicky karikaturami, stejně jako celá film. Máme tu holčičí vokální skupinu proti chlapecké. Boyband to vede, jsou oblíbení, holky jsou křečovité a zastaralé. Jenže pak přijde nová krev, holka, která hudbě rozumí a chce do toho dát trochu nové šťávy. Jestli se jí to podaří, to je otázka, stejně jako zda se jí podaří najít si lásku. Romantická linie je zde naprosto zbytečná a také neuvěřitelná. Kdyby se vynechala, je to mnohem lepší. Takhle ale má pořád film to nejsilnější, a to je zpěv. Jsou tu povedené vokální covery skvělých songů, moderních i starších, které vás chytí za ucho a možná sem tam i za srdce. Nechtějte od každého filmu něco, co vám promlouvá do duše, protože tohle by vás mohlo jednoduše pobavit. Více: http://www.filmovy-denik.cz/2013/01/little-ashes-nezapomen-na-me-butter.html(5.3.2013)

Já teda popík nemusím, nicméně tohle docela ušlo. Některé dialogy byli dokonce inteligentní a humor byl na dobré úrovni. K tomu pár krásek, pár trapných situací, pár divných lidí...no a je tu filmek, který určitě neurazí.(23.4.2013)

Jako komedie funguje výborně, jako hudební film dobře ale jako romantický film fakt ne. Chvilkami to na mě působilo jako Glee, ale ke konci jsem si řekl, že to bylo vlastně úplně něco jiného! Hudební čísla byla určitě srovnatelná jako průměr v Glee, ale hlášky mnohem lepší. Hlavně FAT AMY :)(11.2.2015)

Tak tohle je přesně můj šálek kávy na odpočinkový parádní večer. Hudební komedie. K tomu všemu tady je spousta výborných herců, samozřejmě že se sází na to, že to celé potáhne Anna Kendrick a Wilsonka. Ale je tu i řada dalších zajímavých a výborných herců. Jasně.. je to tak trochu blbost pro teenagery, ale když už se má člověk dívat na takové filmy, tak jedině ty vkusné a opravdu vtipné, které mají i jakýsi příběh. Hlavně je to z velké části o hudbě - a capella - abych byla přesná, a musím říct, že závěrečná píseň Bell a ta, kterou zpívaly v tom podchodu nebo co to bylo, tak byly rozhodně z celého filmu nejlepší. Prostě zbožňuju mash-upy...jakože opravdu zbožňuju (díky Glee, za to že jich máš tak hodně). Takže tenhle film vřele doporučuju jako oddechovku na - řekněme - sobotní večer.(19.12.2012)

Odhlédnu-li od toho, že je to variace na Glee na velkém plátně, musím přiznat, že jsem se bavila. Oproti Glee má PP velkou nevýhodu malého prostoru pro velké emoce a tak se musíme spokojit jen se známým příběhem a nečekat toho moc navíc. I dobrých mixů a vystoupení je také málo, ptž hlavní vedoucí skupiny se chová jako "mrcha" až do finále. Co mě ale mile překvapilo, jak spontánně působí ústřední milostný vztah a takové ty věci kolem, kdy se na vysoké snažíte zapadnout a najít přátele. Navíc Anna Kendrick je natolik osvěžujícím prvkem, že jsem se prostě bavila. I vztah s otcem je řešen sice jen okrajově, přesto srozumutelněji než v mnohých dramatech, které se na to vysloveně zaměřují. Osvěžující žánrovka o touze zpívat před publikem a patřit do prima party. Kdybych dostala ještě o 2 skvělé mixy víc, bylo by to za 4 hvězdičky.(6.1.2013)

Promarněná šance, promarněná šance, promarněná šance! Stopáž mohla být kratší alespoň o dvacet minut, prospělo by to. Ani choreografie nejsou nijak zvlášť převratné, i když tady nejde zrovna o tancování, ale při zpívání taky nemůže člověk stát jako dřevo. V podstatě je to o čekání na velkolepou finálovku, která to všechno nepodařené strčí do kapsy. Takle to fungovalo i u mě. Asi jsem se pořádně namlsala někde jinde a nebo už nepatřím mezi cílovku, na kterou se tenhle film zaměřuje. Ještě mám jednu výtku a to jsou dvě nechutné scény. Mě ten poblink stačil jednou. Po druhé už byl úplně zbytečný. Když to vezmu z druhé strany, tak jsou tu samozřejmě herečky, které tenhle canc táhnou velkou silou vzhůru, jistě Anna Kendrick je sympatická herečka, ale já mám na mysli hlavně osobu, která hrála tlusťošku Amy, tedy Rebel Wilson. Většina fórků stojí přímo na ní a ona se stará o zábavu. Ovšem , jako skupina se tyhle holky hledaly až se našly. Proti použitým písničkám nic nemám, i když můj šálek kávy to rozhodně není.(22.1.2013)

Teenagerská oddychovka v hlavní roli s nesourodou dívčí kapelou, která usiluje o vítězství na studentské hudební soutěži. Pár vtípků utrousí tlusťoška Amy, holky předvedou pár dobře secvičených vystoupení, jinak se jedná o vcelku banální příběh s očekávaným vývojem, takže nečekejte zázraky, ale koukatelné to je. Mě to v tomto ohledu notně zpříjemnila účast Anny Kendrick, na kterou se koukám rád a prokázala, že umí i zpívat.(11.1.2013)

Vtipnější, chytřejší a zábavnější, než jsem čekal. Jistě, veze se to na vlně romantických high school musicals, ale jak nápady (gagy), tak zpracováním (poctivý Hollywood - a to nemyslím nijak ironicky), včetně hereckých výkonů, jsme o trochu výše (kdybych měl někoho vypíchnout, tak rozkošná je Rebel Wilson). Sympatická jsou pěvecká čísla, která odpovídají středoškolské úrovni a nedělají ze sebe světoborné výkony, stejně jako celý film: je si vědom žánru a v jeho rámci je podle mě špičkou. (Mínus hvězda za scény se zvratkami.) Prostě mě to bavilo.(23.3.2013)

• René.girl

Co to mají ti Amíci furt s tím zvracením a záchvaty průjmu to asi nikdy nepochopím... 30%(26.3.2013)

Kacířka Anna Kendrick coby sestra Marie Clarence musí zlomit Annu Camp alias konzervativní a přísnou matku představenou aneb schematická a šablonovitá muzikálová pohádka o lásce, přátelství, toleranci, změně a pokroku. Škoda toho laciného mustru s názvem soutěž kapel (sborů), neboť se určitě dalo vymyslet něco krapet originálnějšího. Jinak mi ta záměrná plochost (jasně vyprofilované postavy, černobílé vztahy) ani nevadí, protože to k parodii patří (hloubka by to rozbila). Překvapivě jsem se skvěle pobavil! Anna Kendrick k sežrání ;-) 7/10!(10.5.2013)

• lopata555

Keď sa nám Anna Kendrick predrala cez vedľajšie postavy v podpriemerných filmov ako Scott Pilgrim proti zbytku světa, Jak porodit a nezbláznit se, priemernej Twilight sága, až po skvelú vedľajšiu postavu vo filme 50/50, sa dostala k hlavnej postave v priemernom filme Ladíme. Keby nebolo Anny tak o tento film asi ani nezavadím, s časti fekálne, komédia veľmi chabá, romantické iba keď mladí pozerali film a ležali na posteli / vtedy som sa troška zasníval /, pesničky mohli povyberať aj lepšie a celkom predvídateľný koniec, navyše ktorý sme už pár krát videli napríklad vo filme Sestra v akci 2: Znovu v černém hábitu, a kedže tomu filmu som dal 2* a bol o dosť vtipnejší aj hudobne lepší by si tento film teda zaslúžil asi aj menej ale zas Anna to vytiahla o trochu vyššie. Tento film ťažil iba na tom že tam hrala Anna a že je sympatická, časté zábery do výstrihu / šak aby to bolo trošku zaujímavejšie / nie žeby som sa sťažoval :D ale je to tak...(16.7.2013)

Já byla s filmem velmi spokojená. Bylo to vtipný, byla tam dobrá hudba. Konečně začínají filmy s pěveckou tematikou a ne ty kraviny s tanečními skupinami.(7.3.2015)

Nebýt zvracení dávám hvězdu navíc...Anna Kendrick válí a i když jsou hudební čísla nahrané ve studiu a nejsou prezentované naživo, jsou parádní.(7.6.2015)

Vlastně mi to nepřišlo vůbec špatné! Teda až na to zvracení, to je věc, která je normální v Kick-Assu, ale tady je to fakt hloupý. Připomnělo mi to Glee akorát ve filmové verzi. Chválím plynulost dialogů, protože to je jeden z hlavních důvodů, proč mě to bavilo.(24.6.2014)

Takové nenáročné dílko, které nepřináší nic nového a víceméně neurazí. Děj je strašlivě předvídatelný, tudíž jen čekáte, kdy vše zapadne tam, kam má. Jediné originální tak je vlastně to, že tuctové popové hity jsou tu nazpívány acapella, což je poměrně zajímavé a ani odpůrce téhle hudby by neměl být znechucen. Malé plus také za nápadité choreografie a aranže scén. Horší je to pak s postavami, které (až na hlavní hrdinku a pár výjimek) nejsou vůbec sympatické a jsou to přesně ty prototypy ideálních amerických středoškoláků, kteří jsou v podstatě dokonalí a krásní. Anna Kendrick je skvělá a hodně zajímavá (možná se rodí velká hvězda), nechybí jí charisma a potřebná lehkost. Rebel Wilson je neméně fantastická, dovede si dělat legraci ze svojí figury a to je její velká výhoda. Ostatní už jsou zaměnitelní a slouží spíš jako výplň. Škoda, že tu není víc Elizabeth Banks, ale tak každý den holt není posvícení. Ve výsledku ničím extra výrazný snímek, který dodržuje pravidla žánru a natočen je dost rutinně. 60%(6.12.2012)

Mash up (spojenie dvoch roznych pesniciek v jendu) je uz sam o seba pre mnohych silny nasup. Vkombinovat ho do acapelly a spravit o tom romanticky tinedzersky film ale Step up? Isteze to muselo vyjst mash-upovo uletene.(7.1.2013)

Uf, ještě že jsem na to nešla do kina. Pitch Perfect je příjemná hudební jednohubka, která zasytí mnohem lépe než celá série Glee. Hudba skvělá, zpěv super, obsazení vynikající. Anna Kendrick je ukázkový příklad holky od vedle. Je hezká, ale působí nenápadně a mile. Co bych příště vynechala je hodně přehnané zvracení (proboha, vždyť to bylo jako výstřel z kanónu a ne stažení žaludku) a možná univerzitního tatínka. P.S. Celou dobu jsem koukala po Freddiem Stomovi a já ho nepoznala! Když jsem ho konečně našla v titulcích, byl to šok... Kdy stihl takhle... zmužnět?(9.1.2013)

#teen #musical #cup song #fat amy #epic dialogues #scary lily #riffoff #naturalistic barfing #eew #top3actresses=hot #thisisgonnabecomeacult(29.4.2013)

Tak po vybíjené, krasobruslení, kolečkovém bruslení, curlingu, golfu, karate, skateboardech, bobování, běhání, šachu nebo tančení tu máme další "koníčkový" film. Proto v tom hledejte komedii pouze z pohledu hudebních nadšenců a nečekejte, že se budete za břicho popadat (byť třeba právě Vybíjená byla celkem zábava, ale to byla především parodie). Nejsilnější stránka filmu je díkybohu v jeho středobodu - v písních. Samé pecky, které jsem znal a pokud ne, tak už si je broukám. Nicméně. Nicméně dlouhou délku a Ace of Base odpustit nemůžu. Kvalitní 3 hvězdy, ale film už bych si pustil asi jen formou soundtracku. Ale jako Sestra v Akci pro moderní publikum bez křesťanských písní a bez zvláštního příběhu dobré.(8.3.2014)

No nečakal som takto dospelácky vedený teen rom - com. Sladkostí tam bolo minimálne, klišé dalo zabrať, ale malo svoje opodstatnenie a postavy, ktoré by sa v prevedení inými hercami stali hnojivom pre odcudzovanie, sú presne po chuti. Ja som akosi vygrcal komentár, ktorý nieje presným prevedením mojich pocitov, ale v skratke to zatiaľ stačí.(12.1.2017)

až na tú trošku nechutného humoru to bola naozaj jazda. zaujímavé postavy, ktorým som fandila, skvelo zahrané hercami, ktorých mám rada. príbeh to možno nebol najoriginálnejší, ale držala som im palce. a tá hudba. bola som prekvapená mnohými výkonmi. a Beccine vyznanie náklonnosti formou zakomponovania jeho obľúbenej piesne do ich čísla - so sweet.(21.12.2012)