Will. I. Am feat. Britney Spears - Scream & Shout (hudební videoklip)

Krátkometrážní / Hudební

USA, 2012, 4:51 min

• Marek1991

Otrasná pieseň, no chytľavá a spievam si časti z nej občas a pritom som znechutený sám zo seba. Text otrasný, no s nadhľadom, klip vyumelkovaný a tiež s nadhľadom, nedá sa to považovať za umenie, skôr je to totálny úlet.(5.11.2013)

Písnička to není špatná (naopak na párty velmi dobrá), ale ten klip se vážně nepovedl.(13.1.2014)

• Handle

Nooo, když už jsem to v rádiu slyšel po sté, tak jsem si to už taky zpíval, ale kvalitní mi to opravdu příliš nepříjde no... :)(2.9.2013)

• ChArLeNe

When I hear this shit one mo, I´m gonna turn the shit off | I wanna kill and shout and let it all out | And kill and shout and let it out | I´m saying oh hide oh hide oh hide oh | I´m saying oh hide oh hide oh hide oh | *It´s murder time bitch || Oveľa lepšia pesnička aj klip (albumová verzia - kde je najlepšia časť)(25.8.2013)

81% / Video by vypadat jinak mohlo ale mám pocit, že i tak není vůbec nijak špatné a zdejší nízké hodnocení se mi opravdu zdá příliš malé. Ale ted to podstatné, hudba: osobně mám tuto skladbu i po letech velmi rád, řekl bych, že jde opravdu o úžasnou kolaboraci jenž se v hudebním světě moc často nevyskytují a v posledních letech spíše vůbec. Video: 70%, Hudba: 92%(25.10.2018)

• - Scream & Shout obsahuje také slogan Britney "It's Britney, Bitch", který byl poprvé použit už v roce 2007 v singlu "Gimme More". (MaroMaro)

• - Za 7 měsícu klip na YouTube zhlédlo více než 268 270 891 lidí. Klip získal i Vevo certifikaci. V srpnu roku 2013 měl pak shlédnutí více než 275 milionů. (Dlee)

• - SIngl byl na 1. místě na itunes ve 54 zemích světa, čímž překonal rekord skladby "Skyfall" od zpěvačky Adele, která dosáhla prvenství v 51 zemích. (Dlee)