Ambrose vs.RVD předvedli výbornou show i během těch pár minut v kick offu a jen dokázali, že jejich zápas měl dostat pořádnej prostor v hlavní show. Tu odstartoval Ring on Fire match, ke kterému vedlo celkem vydařené story ale samotnej zápas byl spíš jen na efekt a moc se v něm nedělo a navíc i vítěz byl předem jasnej. Poté přišel na řadu zápas mezi Rhodesem a Sandowem, kterej měl od začátku do konce výborný temto, nebylo tu žádný zbytečný polehávání ani zdlouhavý mučení. Cody většinu času dominoval ale i Sandow ukázal, že v něm něco je. Tento zápas byl hodně příjemný překvapení. Další na řadě byl zápas o World titul, který splnil přesně má očekávání, Christian bavil a Del Rio nudil. Poté přišel naprosto zbytečný divas match, místo kterýho mohli mít zápas právě Ambrose a RVD. Poté přišel pro mě největší táhák zápas CM Punk vs.Brock Lesnar a jsem rád, že oba předvedli naprosto úžasnej výkon. Jejich zápas byl naprostá bomba a jednoznačně nejlepší zápas celý show. Dále pro mě nezajímavej Mixed Tag Team, ve kterém mě bavil jen Dolph Ziggler. No a nakonec očekávaný zápas Cena vs.Bryan o titul WWE championa. Zápas bohužel opět pohřbil Cena, kterej většinu času opět proležel a tak všechna práce zbyla na Bryanovi. Ten se sice hodně snažil ale ani někdo tak dobrej jako on nemůže udělat 5ti hvězdičkovej zápas sám. Jako main event největší letní show tedy velké zklamání. Dění po zápase show ještě trochu zvedlo ale na víc jak 3,5 hvězdy to neni.(19.8.2013)

Kane vs. Bray Wyatt - 2,5*, Damien Sandow vs. Cody Rhodes - 4*, Alberto Del Rio vs. Christian - 3*, Natalya vs. Brie Bella - 1*, CM Punk vs. Brock Lesnar - 5*, Kaytlin a Dolph Ziggler vs. AJ a Big E - 2*, John Cena vs. Daniel Bryan (vs. Randy Orton a HHH) - 4,5*.(2.12.2016)

Abych to jen v rychlosti shrnul ... výborné zápasy předvedli RVD a Ambrose a Punk s Lesnarem, ostatní individuální výkony (Bryan, Christian) potopili nevýrazní protivníci. Co si budeme namlouvat z Del Ria druhý Malenko nebude. Pak tu byl velmi sympatický zápas Rhodes a Sandow, kteří mají našlápnuto k zářivé budoucnosti a jejich feud pořád baví. Klasicky průměrné Divas, Langston mi zase jen potvrdil že by se mu nemělo dostávat moc prostoru a bohužel dost nudný byl i Ring of fire match(který má ovšem slušný feud).(23.8.2013)

Shrnutí: Všechny zápasy byly výborné až na Ring of Fire, Natalya vs Brie Bella a Mix Tag Team match ty byly na 2 dvě hvězdy. Jinak zápas CM Punk vs Brock Lesnar byl úžasný. Oba borcí dali do toho maximu. Daniel Bryan má budoucnost WWE Šampiona.(19.8.2013)

YES YES YES YES ( nakoniec vsak PEDIGREE )(10.10.2013)

• - Oficiálními skladbami show jsou písně „Reach for the Stars“ od Major Lazer ft. Wyclef Jean a „Gold Rush“ od Clinton Sparks ft. 2 Chainz, Macklemore a D.A. (TheSpearCZ)