Reklama

Reklama

Ton absence

  • angličtina Those happy years (festivalový název)
Trailer

Obsahy(1)

Nahořklý retrosnímek Daniela Luchetti nás přivádí do rodiny neúspěšného římského umělce. Guido (Kim Rossi Stuart), jehož život sestává z manželky Sereny (Micaela Ramazzotti) a dvou malých synů Daria a Paola, lektorských kurzů umění, tvorby v ateliéru a příležitostných milostných avantýr tamtéž, touží konečně udělat díru do světa. S vypětím všech sil i rodinných financí přichystá provokativní vernisáž v Miláně, reakce kritiků je ale nedobrá. Serenino odhodlání manžela za každou cenu podporovat Guida rozčiluje a odcizuje jej rodině. Jenomže je to nakonec Serena, kdo nalézá útěchu v cizím náručí. (dopitak)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (2)

+sfinx+ 

všechny recenze uživatele

Pěkná ženská se zabouchne do debila. Klasický magor, již tolikrát zobrazený - žárlivý, hloupý, emocemi zmítaný umělec se sklonem k hysterickým výstupům. V té chvíli mne film přestává zajímat. ()

dopitak 

všechny recenze uživatele

Taková italská Báječná léta...... Nechybí ani mladík v roli vypravěče, milostné románky rodičů, velká porce erotiky, trocha sochařiny a cestování mezi Římem a Milánem. Film, který nenadchne, ani nezklame. Nejlepší dovolená je s feministkami na francouzské Riviéře! V jedné z hlavních rolí prastará kamera Canon. ()

Reklama

Galerie (27)

Reklama

Reklama