poster

Legie (TV film)

 • USA

  Legion

Akční / Sci-Fi

USA, 1998, 97 min

Režie:

Jon Hess

Scénář:

Evan Spiliotopoulos

Kamera:

Robert Paone

Hudba:

Roger Neill

Střih:

Isaac Sehayek
(další profese)

Komentáře uživatelů k TV filmu (4)

 • Niktorius
  odpad!

  Supersračkodiní "hororové" sci-fi, které mě totálně zhnusilo už ve dvanácti letech, kdy jsem kvalitu ve filmu moc rozeznat nedovedl. Jenže tohle se řadí mezi jeden z nejhorších filmů všech dob.(20.8.2007)

 • Wacoslav1
  odpad!

  Neznamy psychopat co vyvrazdil zakladnu mel vyvrazdit i cely stab rezisera Jona Hesse jmenovite protoze kdyz neumi totalni zetka natocit aspon dementne vtipne tak je mi opravdu zahadou co v tomto zanru pohledava jeste ze v roce 1999 definitivne skoncil mozna sem naivni ale verim ze mu nekdo zodpovedny nasadil sveraci kazajku a poslal tam kam patri do psycharny(3.11.2011)

 • Ratemus
  odpad!

  Už nevim jestli jsem to viděl v 10 nebo 15 letech, každopádně v té době se mi líbila každá chujovina. Nešťastnou náhodou jsem si na film opět vzpomněl a pustil si ho. Byla to nejhorší chyba v životě, tohle je prostě arcihnůj zaručené kvality, nejradši bych se profackoval, mohl jsem dělat něco úplně jiného.(22.6.2015)

 • gp_one
  odpad!

  Nikdy nezapomenu, když jsem si tento film donesl před 10 lety z videopůjčovny domů. Došlo totiž k záměně VHS kazet a já, půjčujíc si něco úplně jiného, založil do videa tento "případ". Když jsem pochopil ten omyl a povznesl se nad zkažený den, chlámal jsem se od začátku až do konce snad při každé scéně, které pěkně chronologicky gradují ve své neuvěřitelné demenci. Herec v hlavní roli, Parker Stevenson (alias Steven Parkinson), se pak na nějaký čas stal mnou vyhledávaným bavičem. :-)))(26.7.2009)