Reklama

Reklama

Danielle Steel: Hvězda

(TV film)
  • Česko Hvězda (více)

Obsahy(1)

Christel Wyttová odjíždí z rodného Alexander Valley do San Franciska a cestou vzpomíná, co tomuto rozhodujícímu životnímu kroku předcházelo. Na svatbě starší sestry Becky se středoškolačka Christel seznámila se Spencerem Hillem, bývalým velitelem svého švagra Toma ve Vietnamu, který pak vystudoval práva. Na první pohled mezi nimi přeskočí jiskra sympatie. Christel den co den si romanticky myslí na Spencera a Spencer také na ni vzpomíná, ale nezdá se mu reálné spojovat svou budoucnost s tak mladičkou dívkou. Setkají se na pár okamžiků až za rok na křtinách Beckyho syna a pak je život znovu rozdělí. Spencer spěchá do New Yorku, kde se podílí na přípravě primárek senátora Kennedyho a zdá se, že Christel je souzeno zůstat na rodném ranči, ač sní o kariéře zpěvačky. Po smrti Teda Wytta, který nad svou mladší dcerou držel ochranou ruku, Tom znásilní Christel. Christel chce pomstít svou čest s puškou v ruce, ale Tom je rychlejší, jenomže místo ní smrtelně zasáhne jejího bratra Jarta. Nešťastná dívka, která nenachází pochopení ani u matky, odjíždí do San Franciska. Krátce se živí jako servírka, ale zanedlouho začne zpívat a její kariéra prudce stoupá vzhůru. Spencer se v N. Y. seznámí se studentkou ekonomie Elisabeth Barkleyovou, dcerou z bohaté a vlivné rodiny. Elisabeth vždy dosáhne toho, co chce a teď je eminentním předmětem jejího zájmu Spencer. Zanedlouho se chystá honosná svatba. V rámci příprav Spencer odjíždí do San Franciska, kde bydlí část rodiny Barkleyových, a náhoda tomu chce, že se svou společností navštíví právě bar, ve kterém Christel zpívá. Rozhodne se svatbu s Elisabeth zrušit, ale k tomu nedojde - Elisabeth je příliš autoritativní a Spencer příliš zbabělý… Manželství zcela rozdílných partnerů se však po krátké době ocitá v krizi, která se prohloubí, když Spencer musí jako vedoucí mise Organizace mezinárodní podpory odjet do Číny, kde došlo ke katastrofálnímu zemětřesení. Zásoby a posádka se nakládají v San Francisku, což Spencer využije k návštěvě Christel a znova slibuje, že se s Elisabeth rozejde. Během Spencerova pobytu na čínsko-barmském pomezí manažer Ernie Salvadore nabídne Christel, že z ní udělá hollywoodskou star a ona to přijme jako možnost, jak se vymanit z bezvýchodné situace. V Los Angeles se sblíží s Erniem, kterého nemiluje, ale je mu vděčná za to, že z ní udělal hvězdu... (TV Prima)

(více)

Recenze (13)

Aldehydek 

všechny recenze uživatele

Po pár minutách jsem měla pocit, že ten film nikdy neskončí.. Bylo to dlouhé, nudné a přeslazené. A pro mě osobně je celá zápletka naprosto nepochopitelná. "Kelly" mě štvala, od začátku do konce. Jedna hvězda za postavu Elizabeth, která mi byla nejbližší, za manžela její sestry a za manažera "Kelly", kteří jí ukázali, že život není jen růžovej a fér.. ()

Lyli 

všechny recenze uživatele

Na tenhle film si pamatuju z dětství. Ty vzpomínky byly vlastně dost matoucí, protože jsem žila v tom, že je to fajn film. Uf! Dneska jsem asi víc cynická, protřelá a nejspíš drobet feministka, protože tomu vůbec nerozumím. Byla spousta věcí, které jsem během těch 2 hodin považovala za totální wtf momenty, a které bych tu mohla vypisovat, ale raději to neudělám. Prostě beru, že jde o slaďák, který se ani jinak tvářit nechce. Jen jsem možná měla zůstat u vzpomínek a znovu se do toho nepouštět. ()

Reklama

Triny odpad!

všechny recenze uživatele

Člověk ráno vstane, pustí tu bedýnku s pohybujícími se obrázky a vybírá mezi seriálem o rodině věřících a jejich moralizujícími řečičkami a mezi neznámým filmem se známou tváří ze seriálu z dětství.. vybrala jsem si film s "kelly" - těžko říct, esli to byla chyba (druhé zmíněné dílo také není žádná výhra).. Každopádně film naplněný patetickými gesty, dialogy tak umělými, že by každá petka mohla závidět, a dějem, který by se snad jen těžko mohl stát rozhodně nepatří mezi filmy, které bych vyhledávala.. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama