poster

Danielle Steel: Hvězda (TV film)

 • Česko

  Hvězda

 • USA

  Star

 • Slovensko

  Danielle Steelová: Hviezda

Drama / Romantický

USA, 1993, 92 min

Režie:

Michael Miller

Předloha:

Danielle Steel (kniha)

Scénář:

Claire Labine

Hudba:

Lee Holdridge

Producenti:

Elaine Rich

Scénografie:

James J. Agazzi, Donald Krafft (set dekoratér)

Kostýmy:

Kathleen Detoro
(další profese)
 • Master19
  odpad!

  Ten, kdo toto dokáže brát vážne, by se nad sebou měl hluboce zamyslet. :-)(18.7.2009)

 • Triny
  odpad!

  Člověk ráno vstane, pustí tu bedýnku s pohybujícími se obrázky a vybírá mezi seriálem o rodině věřících a jejich moralizujícími řečičkami a mezi neznámým filmem se známou tváří ze seriálu z dětství.. vybrala jsem si film s "kelly" - těžko říct, esli to byla chyba (druhé zmíněné dílo také není žádná výhra).. Každopádně film naplněný patetickými gesty, dialogy tak umělými, že by každá petka mohla závidět, a dějem, který by se snad jen těžko mohl stát rozhodně nepatří mezi filmy, které bych vyhledávala..(21.10.2008)

 • daEmoNickY
  odpad!

  Ne ze bych to videl :)(14.1.2009)

 • Lyli
  *

  Na tenhle film si pamatuju z dětství. Ty vzpomínky byly vlastně dost matoucí, protože jsem žila v tom, že je to fajn film. Uf! Dneska jsem asi víc cynická, protřelá a nejspíš drobet feministka, protože tomu vůbec nerozumím. Byla spousta věcí, které jsem během těch 2 hodin považovala za totální wtf momenty, a které bych tu mohla vypisovat, ale raději to neudělám. Prostě beru, že jde o slaďák, který se ani jinak tvářit nechce. Jen jsem možná měla zůstat u vzpomínek a znovu se do toho nepouštět.(20.10.2013)

 • Aldehydek
  *

  Po pár minutách jsem měla pocit, že ten film nikdy neskončí.. Bylo to dlouhé, nudné a přeslazené. A pro mě osobně je celá zápletka naprosto nepochopitelná. "Kelly" mě štvala, od začátku do konce. Jedna hvězda za postavu Elizabeth, která mi byla nejbližší, za manžela její sestry a za manažera "Kelly", kteří jí ukázali, že život není jen růžovej a fér..(18.1.2012)