UFC 163: Aldo vs. Korean Zombie

(pořad)
Sportovní
Brazílie, 2013

Show se uskutečnila 3. srpna 2013 v HSBC Arena (Rio De Janeiro, Brazílie). Na hlavní kartě se sešlo pět zápasů.
1) John Lineker vs. José Maria Tomé
2) Thales Leites vs. Tom Watson
3) Cezar Ferreira vs. Thiago Santos
4) Lyoto Machida vs. Phil Davis
5) José Aldo (c) vs. Chan Sung Jung (UFC Featherweight Championship) (TheSpearCZ)

ConanVJ

Lineker (7) vs. Maria 4* Pěkný svižný zápas ukončený TKO.......... Leites vs. Watson 4,5* Tenhle zápas se mi hodně líbil. Po dlouhý době i dost krvavej........... Moraes vs. Mangy 4* Krátkej zápas ukončenej submissí............. Ferreira vs. T. Santos 4,5* Hodně krátkej zápas s parádním ukončením submissí. Ukázková guillotine choke.............. Nunes (7) vs. Gaff (10) 4* Pěknej rychlej ženskej zápas ukončenej TKO........... Machida (1) vs. Davis (7) 3,5* Tenhle zápas mě spíš zklamal. Machida byl hodně pasivní. Celkově to bylo technický a hodně o tom co udělá protivník. Vítěz si to těsný vítězství zasloužil......... Aldo (c) vs. Korean Zombie (5) 4* Zase spíš technickej zápas. Škoda toho ramene, mohlo to být i zajímavější........... Celkově zde neni zas nic co by utkvělo v paměti. Nejvíc se mi llíbil zápas Leites vs. Watson a Ferreirova guillotine choke. 80% :) ()