Labyrint

• Belgie

Labyrinthus

Rodinný

Belgie / Nizozemsko, 2014, 99 min

Námět na film se mi líbí. Je to něco podobného jako Jumanji 2, jen více dětské. Určitě bych ocenila něco takového i jako horor.(7.2.2018)

Musím předeslat, že moje zkušenost s počítačovejma hrama je zúžena na Prince of Persia cca 20 let zpět :-) Přesto mě tohle bavilo, trochu mi to připomnělo Jumanji. Má to nápad, švih a napětí. A v krátký době můj druhej film z Beneluxu, kde se mi hlavní hrdina z nezajímavýho týpka proměnil ve fanděníhodného sympaťáka.(8.1.2017)

Spíš než rodinný film je to pohádka vyloženě pro děti, jen poměrně originálně zasazená do prostředí počítačové hry.(18.12.2016)

Virtualne sekvencie boli na dnesnu dobu pomerne ploche - az na skoro uplny zaber minimum "eksn". Ale vzdy sympatickejsie, lebo keby to bili robili amici, tak by z toho boli virtualne demolicne a vypalnicke orgie. Takze radsej takto. ... Dej v realnych podmienkach mal viac napätia, nez ten virtualny. Velke plus boli sympaticki herci, predovsetkym tinejdzeri. A pes bol na zozranie. _____ A pro pos, dojmy su aktualne, dnes to islo na FilmMania v madarcine. A asi este pojde. Takze, kto ma satelit, ci ine nemenovane kablove media, moze pozriet v programe.(24.11.2018)