poster

Labyrint

 • Belgie

  Labyrinthus

Rodinný

Belgie / Nizozemsko, 2014, 99 min

 • Sagra
  ****

  Námět na film se mi líbí. Je to něco podobného jako Jumanji 2, jen více dětské. Určitě bych ocenila něco takového i jako horor.(7.2.2018)

 • argenson
  ****

  Musím předeslat, že moje zkušenost s počítačovejma hrama je zúžena na Prince of Persia cca 20 let zpět :-) Přesto mě tohle bavilo, trochu mi to připomnělo Jumanji. Má to nápad, švih a napětí. A v krátký době můj druhej film z Beneluxu, kde se mi hlavní hrdina z nezajímavýho týpka proměnil ve fanděníhodného sympaťáka.(8.1.2017)

 • dogma97
  ***

  Spíš než rodinný film je to pohádka vyloženě pro děti, jen poměrně originálně zasazená do prostředí počítačové hry.(18.12.2016)

 • ferika
  ****

  Virtualne sekvencie boli na dnesnu dobu pomerne ploche - az na skoro uplny zaber minimum "eksn". Ale vzdy sympatickejsie, lebo keby to bili robili amici, tak by z toho boli virtualne demolicne a vypalnicke orgie. Takze radsej takto. ... Dej v realnych podmienkach mal viac napätia, nez ten virtualny. Velke plus boli sympaticki herci, predovsetkym tinejdzeri. A pes bol na zozranie. _____ A pro pos, dojmy su aktualne, dnes to islo na FilmMania v madarcine. A asi este pojde. Takze, kto ma satelit, ci ine nemenovane kablove media, moze pozriet v programe.(24.11.2018)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace