Zakázané uvolnění je o únosu nevěsty, který se dost nepovedl, o důležitém hokejovém utkání a koktejlu, který si holky nalejou, až když je ten správný čas. (Bontonfilm)

KcarlosK

A tenhle znáte? Přijde kráva a blbka do baru a vylízaná (doslova) pizda povídá: "Předstírejte hraní čubky, natáčí nás Hřebejk." Důrazně žádám, aby Honzík propříště točil tak maximálně klikou rumpálu. Na celém veledíle je nejlepší minicameo Norberta Lichého a poněkud mrtvolné hraní jelena s hlubokýma očima. ()

Dominique55

Panebože co to je?jedna kráva horší než ta druhá...a samozřejmě ta největší ve svatebních šatech...absolutně nepochopim. Jednu hvězdičku dávám možná tak za herecké výkony, hudbu a občasné pravdivé výroky o mužích a ženách, jinak nic. 3 zkrachovalé zoufalky a zoufalci. ()

Maky18

Když to tak vezmu, je to strašně jednoduchý film, který se odehrává celou dobu v podstatě na jednom místě s pár herci. Na druhou stranu si nepamatuji, kdy sem se tak nasmála. ()

rubimori odpad!

Jeden z nejhorších filmů, které jsem v poslední době viděla. Naprosto o ničem. Pouze ukřičené a hysterické ženské, které jsem měla chuť praštit i já. Navíc Hana Vagnerová podle mě naprosto neumí hrát. Tu roli bych snad zahrála líp i já. ()

JerryPilsen

Brilantně dialogově zvládnuto.I herecky není co vyčíst.Jinak se spíš jedná o téma na delší televizní povídku do bakalářů.Celý film tím Hřebejk neutáh. ()

Venys

4 hvězdy získááváá..především Petr Kolečko. Náhoda tomu chtěla, že jsem se o těchto svátcích měla možnost setkat hned se dvěma filmy k nimž psal scénář a považuji je za to nejlepší, co jsem v těchto dnech (vlastně i posledních měsících) viděla. A že toho bylo... mimo jiné i Hřebejkovy Líbánky... Zde filmu dodaly na kvalitě také výborné ženské herecké výkony (Ondřeje Sokola znám jako skvělého herce, zde se však, zdá se, projevil a příliš nehodil vliv Partičky, proti níž jinak nic nemám), film odsýpal a i přes komornost jsem se nenudila ani chvíli. Á propos, komedie? Mně to přišlo jako slušné drama! ()

patrikhm odpad!

Větší zhovadilost v českém podání jsem dlouho neviděl. Tahle ztráta bezmála hodiny a půl patří do podobné žumpy zábavy jako slátanina Donšajni nebo Pusinky. Absolutně o ničem. Jediná věc která mně pobavila, byly hlášky Ondřeje Sokola, ale to se raději podívám na Partičku, tam o pobavení není nouze. ()

brusinka85

Tak jsem asi blázen, ale mě se to strašně líbilo. Ke konci je to ale typický Hřebejk. Nicméně jsem se málem potrhala smíchy :D ()

k.rakonos

Trochu zklamání, tato zfilmovaná divadelní hra dle mě určitě nepatřila do kina. Jako divadelní představení solidní, ale film sotva s odřenýma ušima. Pár zajímavých hlášek, dle mě nestíhala ostatním dvěma herečkám Zuzana Stavná. 30% ()

Thamilka

Prakticky vůbec jsem nepochopila smysl tohoto filmu a proč byl natočený... komedie to není, nic hlubšího jsem v něm nenašla... ()

milous11 odpad!

Titulní píseň je určitě to nej, co tady z toho filmu nakonec vzniklo. Celý film jsem čekal na nějaké překvapení, srandu, když je to komedie, ale moc sem se toho popravdě nedočkal... :-/ ()

23ch

Samotná písnička je snad o stupeň lepší než film. A to trvá jen cca 4 minuty. I když je film docela krátký, bylo to spíš utrpení. Nebýt Hanky Vagnerové tak je to odpad ()

Kinokavárna na Rock for People

Kinokavárna na Rock for People