• Morholt

Naprosto zbytečný film a po Svaté čtveřici druhý nejhorší hřebejkův film. Celé je to o blábolivých dialozích unesené afektované nevěsty a její kamarádky, do kterého občas s nějakým barmanským moudrem vleze výčepní v podání Jany Strykové. Ta také jediná za něco stála. Jinak bída. 15%(8.1.2015)

• Krastom

Divím se, že za tímto počinem stojí zrovna pan Hřebejk. Proč do toho šel a jak to, že je to v jeho režii taková nuda? Pár dobrých zápletek ve filmu bylo a tak ho za úplnou slátaninu neoznačím, moc mi k tomu ale nechybělo.(27.8.2017)

• karpov

To nám pouští v TV za trest? To už jsme opravdu všichni tak dementní? Nechcete li ztratit iluze, nedívejte se(12.9.2017)

• bratr_jezek

Známý a řekl bych i zkušený režisér se nečekaně "uvolnil" a vypustil do světa tuto zvláštní komedii. Zakázané uvolnění je přestupek v hokeji, který nedovoluje pokračovat ve hře. Také barmance (Stryková) v jedné hokejové hospodě nedovoluje finanční situace se "uvolnit" a opustit svůj zpackaný život a nenáviděný hokejový bar. Snad proto vsadila na hokejový zápas na nepravděpodobné skóre s vysokým kurzem vysokou peněžní částku. Do napětí, zda se na ní usměje štěstí, vtrhne nečekaně mladá nevěsta (Stavná) a svědkyně ženicha (Vágnerová), které se "uvolnili" při svatebním zvyku zvaném Únos nevěsty. Barmanka je obě vezme na milost a namíchá jim drink Zakázané uvolnění. Alkohol nečekaně "uvolňuje" zábrany a začínají vyplouvat na povrch tajemství, podezření, obviňování a hysterie. Hlavně nevěsta se vám brzo zprotiví, její obviňování svědkyně, že jí spí s novomanželem (Sokol), začíná být otravné. Když to vyvrcholí přiznáním k lesbické orientaci a snaze to nevěstě dokázat, mnozí muži nastraží oči a uši a budou se těšit na erotickou scénu, která není v českých filmech častá. Režisérem je ale Hřebejk a ten se tímto stylem "neuvolňuje", přestože v jiných směrech je film dost naturalistický (dojde třeba na zvracení či zabití zvířete). Nazvat celé dílo komedie je víc než odvážné a jedinou hvězdu si zaslouží tak možná Hana Vágnerová, ostatní jsou o dost slabší.(12.9.2017)

• janka007

Hřebejk a Kolečko chtěli vydělat na sranda ženském filmu, asi hodně - a i přes to do svého díla dali tak málo. Je to nuda, trapas, prostě nic.(14.1.2018)

Verim, ze jako divadelni hra to muze byt dobry....ale...... 50%(28.4.2018)

Ani nevím, co jsem čekala u filmu se 42 % od Hřebejka, kterej dobrej film neudělal už od Pelíšků. Určitě nic moc. Ale film překvapil :D Bavila sem se každou minutu, dialogy, na kterých film stojí, byly dohnaný až do absurdna. Dávám pět hvězd a ukládám si jej do složky "dá se dívat kdykoliv" :-)(23.6.2018)

• mariannda

Mám všech pět pohromadě, takže víc hvězdiček fakt nedám.. Co se to dnes u nás točí za hovadiny? A ještě je točí takový režisér jako Hřebejk?! Nějak to nejsem schopna pobrat.(30.7.2018)

Sympatické obsazení! Hodně dobře jsem se pobavila. Taková oddychovka :)(28.2.2019)

Kdyby některým herečkám bylo lépe rozumět, tak by to jako přepis takové módní divadelní hry nebylo tak špatné. Nějaké zvraty to mělo, občas i vtipné, trochu mne i zklamalo, že se N.Lichý objevil jen v jedné, ne zcela dotažené scéně, a také se mi zdálo, že by O.Sokol a I.Orozovič měli hrát spíš prohozené role, bylo by to věrohodnější.(2.5.2019)

• KlaraHylova

Docela me prekvapuje,ze se filmy s tak otresnym scenarem vubec toci. Mozna bych jeste privrela oko, kdyby tohle vymyslel nejakej prihlouplej youtuber, ale jinak me to vazne hlava nebere. Tak spatne na tom ceska kinematografie vazne dlouho nebyla(3.5.2019)

"Divadelní film" s tak neuvěřitelně šílenou zápletkou, až je uvěřitelná. A kdo nemá nějakého toho kostlivce ve skříni, že? Film utekl jako voda, bavil jsem se výborně.(2.11.2019)

• Gemy

jééé další sluníčkový film se známými herci z reklam a aktuálních pořadů. Jane, Jane ta kvalitka ti nějak klesá ...(17.11.2019)

1 5 9 12 13 14 15 16 následující >>