Komentáře uživatelů k filmu (310)

 • Frajer42
  *

  Tuhle komedii jsem se odhodlal uvidět, protože měla být o hokeji a měl v ní hrát Ondra Sokol. O hokeji není vůbec a Ondra Sokol je na scéně z celé stopáže asi 10 minut. Těch 10 minut je zároveň jedinou koukatelnou pasáží. Myslím si, že film je i přes svůj hokejový název určen výhradně ženám (a buznatrixům) a pár nejvýše hodnotících komentářů mě v mé domněnce utvrzuje. Několik žen nadávajících na svůj nuzný život. To zkrátka není nic, co bych dovedl docenit. Humor je založen na situacích, do kterých jsem se nikdy nedostal, takže mě snímek obrovským obloukem míjí a nemá mi absolutně co říct. Mé zklamání umocnila trojice hlavních hrdinek, z nichž jedna mi vadila více než druhá. Příště bych poprosil nalepit velkým a čitelným písmem na film nálepku "women only". Svět by byl poté mnohem příjemnější. Velmi slabá hvězdička.(24.10.2014)

 • Marsik
  **

  What tha fuck was that? :-D Nebýt rozhovorů Sokola a toho druhého, byl by to téměř opad. Tohle se Hřebejkovi moc nepovedlo. 45%(16.4.2016)

 • Terva
  ****

  CITÁT - Mačkám "Menu" a svítí to zeleně........ V zapadlé hospůdce, nazvané Lapačka, se objeví unesená nevěsta a svědkyně ženicha. Je to blbej zvyk, ale je. Tady začíná příběh, odvíjející se, převážně na dialogu tří žen. Hospodské, nevěsty a svědkyně. CITÁT - Na svatbách se bleje běžně........ CHYBA VE FILMU: Když ve 30 minutě vejde do restaurace host, požádá o cigarety Start. Ty se už od roku 2013 nevyrábějí....... CHYBA VE FILMU: Host, který si poručí cigarety Start, platí 65 korun, zaokrouhlí to na 70 korun a platí dvou stokorunou. Je mu však vráceno jen třicet korun......... Škoda, že lesbická scéna nebyla dodělaná, čeho se česká filmová scéna bojí? CITÁT - Slovenská lesba v Čechách? Vy nám sem jezdíte jen balit chlapi....... Tedy, já se bavil. Tři ženy uvězněné v zapadlé hospodě mě prostě dostaly. Hlavně situace okolo 43 minuty. Fackovací scéna a následné zpívání je prostě dokonalé. CITÁT - Milovala tvého manžela. Obávám se........ Vítr nefouká, Bystřice nehučí, prostě pohoda........ Jen je velká škoda, že situace kolem barmanky (Jana Stryková) není lépe propracovaná. U filmu jsem se smál a brečel zároveň. Je to pěkný Český snímek. Zakázané uvolnění je nejen píseň, ale i druh blíže nespecifikivaného alkoholového nápoje. Zakázané uvolnění mělo premiéru v A Studiu Rubín 15.9. 2012.(1.11.2014)

 • Peterssen
  *

  Ač nejsem žádná militantní lesbická feministka, tak mi přijde, že tenhle film ukazuje ženy jako úplně stupidní a naivní krávy. Promluvy do kamery jsem moc nepochopil. Herecký výkon Zuzany Stavné byl na ránu hokejkou. Celkově člověk celou dobu čeká, až se něco opravdu stane a najednou je konec a ono se nestane ani to, co by se v reálném světě nejspíš událo, naopak závěr vlastně bagatelizuje to, o čem celý film byl, takže si vlastně sám podráží nohy... Ztráta času.(14.4.2015)

 • Mulosz
  *

  Má cenu vidět snad jen kvůli Janě Strykové, která dokazuje, že je dobrá herečka, a výrazně převyšuje zbylé dvě hlavní protagonistky.(23.12.2014)

 • nirvana91
  **

  Zo začiatku to pôsobilo veľmi trápne, ale nakoniec to v sebe kus pravdy malo. Pozrieť si to ale už nepozriem.(7.8.2015)

 • spaceboyCZ
  **

  Diky bohu za Strykovou a Vagnerovou..(14.8.2015)

 • Tommassi3
  **

  "Stejně je to debilní zvyk !!" - "Svatba ??" - "Unášení nevěsty.." Prašť jako uhoď..;) Tohle divadelní Kolečko jede výborně, než je do ruky vezme pseudoseveřan Hřebejk, který už se prostě snad ani nedokáže nebrat vážně..(9.7.2016)

 • vercza
  *

  Kravina. Jedna hvězdička jen za nedorozumění s mrtvym j/Jelenem.(22.11.2014)

 • kobejn
  **

  Titulní píseň Michala Hrůzy toho řekne víc během čtyř minut než tato televizní inscenace, která se jaksi nedopatřením považuje za film, během osmdesáti minut, kdy povětšinou bez zájmu cosi sledujeme a posloucháme.(1.1.2015)

 • k4n9ur
  odpad!

  Tak na tohle jsme čekali. Někdo by se měl jít léčit...(14.11.2015)

 • hygienik
  odpad!

  Jarchovský je podľa mňa, najrozporuplnejšou osobnosťou českej kinematografie. Jeho tvorba má neuveriteľné výkyvy a preto nikdy neviem, či ísť naňho do kina. Nemá cenu vymenovávať tu všetky zápory tohto treťotriedneho filmu, ktorý by sa hodil asi tak do programu Filmboxu Family. Des! Ale jedno pozitívum tu je: Nevidel som to v kine, chvalabohu!(12.7.2016)

 • blackrain
  **

  Zdálo se mi to nebo ta nevěsta byla dutá jako bambus? To byla ale blbka k pohledání. Svědek ženicha by měl být opravdu chlap. Na tom budu vždycky trvat, i když nepůjde o mou svatbu. Život přináši i absurdní situace a události, které se nedají snad ani vymyslet. Tenhle film mě v tom utvrzuje. Na divadle tenhle námět funguje asi mnohem lépe. Měl tam zůstat a nebýt převedený na filmová plátna. To mu uškodilo.(7.2.2018)

 • MATADOR
  *

  Odpad současné české tvorby stále trvá, nebýt předpremiéry zadarmo, nikdy bych ten další Hřebejkův odpad neviděl! Opravdu by mě zajímalo, kdo mu stále dává peníze na tak marné, laciné filmy, které jsou bez nápadu, postavy se chovají naprosto otřesně a pak vlastně na závěr zjistíte, že ten film ani závěr nemá. Naprostá tragičnost, kterou zachraňuje song Michala Hrůzy a jeden moment, který pobavil - tedy pokud to porovnám s tím ostatním bahnem vtipu.(21.7.2014)

 • kaposlav
  odpad!

  Vydržal som to pozerať asi 20 minút a potom som to letmo preklikával až do konca. Stráta času na plnej čiare. Film je pomerne krátky a prvú štvrtinu tri sliepky kvákaju v bare o ničom. Zbytočný film a neviem pre koho to malo vlastne byť a o čom to vlastne bolo.(24.11.2014)

 • kaylin
  ***

  Úplně netuším, proč to má až tak špatné hodnocení na ČSFD. Zase tak špatný film není, naopak si myslím, že z hlediska dialogů je to velmi dobře zahrané, některé postavy jsou moc přehrávané, ale tohle je holt původně divadlo a tam to pasovalo. Ani ten film tomu ale moc neubral na síle základní výpovědi.(12.3.2018)

 • salalala
  ***

  Ačkoli se Hřebejk snaží, jak může, divadelnost projektu zkrátka nezakryje, a to je v mnoha ohledech velký problém. Dialogy jsou totiž ve většině případu dost banální a nepříliš zajímavé, je pravda, že sem tam se objeví vtipná situace, která má nápad a náboj, jenže většina humoru mi přišla dost nucená a nepřirozená. Ústřední příběh je taktéž dost banální a v zásadě o ničem, a jelikož pointa je vyzrazena hodně brzy, tvůrci už pak musí tzv. vařit z vody a nepřijdou s ničím novým ani překvapivým. Naštěstí Hřebejk svěřil tři klíčové role herečkám, které je hrají už na divadle, takže tady problémy nejsou a všechny tři jsou velmi dobré až výborné. I když je pravda, že zejména Zuzana Stavná místy dost přehrává, pořád je to snesitelné a jejich vzájemná kooperace je naprosto dokonalá a funguje. Paradoxně nejlepší je ale Ondřej Sokol, kterému tato poloha sedí nejlépe a právě on dokáže beze zbytku prodat všechny vtipy jen tím, jak je podává a intepretuje. Stopáž sice není moc dlouhá, přesto je to chvílemi vše natahované a nudné. Zcizující efekty v podobě kratičkých monologů všech tří žen mi navíc připadaly zbytečné a samoúčelné. Zakázané uvolnění je spíš televizní záležitost, která nemá moc co nabídnout a pracuje s ohraným schématem. Vidět to na divadle by bylo asi nejlepší. 60%.(5.6.2014)

 • Morholt
  *

  Naprosto zbytečný film a po Svaté čtveřici druhý nejhorší hřebejkův film. Celé je to o blábolivých dialozích unesené afektované nevěsty a její kamarádky, do kterého občas s nějakým barmanským moudrem vleze výčepní v podání Jany Strykové. Ta také jediná za něco stála. Jinak bída. 15%(8.1.2015)

 • kajas
  ****

  No řekněte, už jste někdy viděli film, ve kterém Sokol hraje Jelena? ;) Teď vážně, Hřebejkova tvorba z posledních let mě nijak neoslňovala, proto jsem se výsledku docela obávala. A prvních několik minut mne opravdu utvrzovalo v přesvědčení, že ty peníze za lístek do kina jsem vyhodila za nebetyčnou krávovinu. Zuzana Stavná svým hereckým projevem asi irituje dost diváků (mně tedy vadila už v "Krásnu"). Velký černý puntík také uděluji scéně se zvracením, to si tvůrci rozhodně mohli odpustit. Příběh ale začíná nabírat na obrátkách, záchvaty smíchu se střídají s mrazením v zádech a když konečně Michal Hrůza zapěl titulní píseň, byla jsem vlastně hodně moc spokojená.(15.6.2014)

 • Wiikii
  **

  Na zasmání dobré, ale jsou tam i divná místa. A Ondřej Sokol je spíše divadelní herec, leč tady rozhodně dobrá volba. .. Jinak téměř ve všem souhlasím v komentáři od Mattyho. .... HODNOCENÍ: 40% (2*)(21.6.2014)