• Marigold

Ženský jsou afektovaný krávy, Slovensko země třetího světa a Sokol nejlepší jelen (kompliment). Nic mi nezkazí den tak spolehlivě jako nová česká komedie. Hokej, chcanec a pár facek. Lesba. Buzna. Kurva. Looooool vy nuly.(5.6.2014)

Okouzlen :) A serialove - divadelni tvar me rozhodne neboli stejne jako nadsazena prace se stereotypama. Tak nejak neni duvod bejt zakyslej :)(5.6.2014)

• panMartin

Tak nečekala jsem zázrak, ale nečekala, jsem že to bude taková neskutečná ptákovina. Zdá se mi to, nebo z dílny českých tvůrců jsem dlouhou dobu nezaznamenal žádný film, který by za něco stál za to. Od Jana Hřebejka bych takovou blbost nečekal. Ztráta času. Možná by se to vyšplhalo na jednu hvězdu, kdyby se Stryková a Vagnerová trochu víc odvážely při té jejich lesbyshow.(4.5.2019)

• Aljak

Asi jeden z tých najslabších Hřebejkových filmov, na čom má však obrovský podiel aj samotný scenár, ktorý pôsobí jednoducho nehorázne absurdne a mnohé scény vrcholia až k neprirodzenej trápnosti okamihu. Neviem ako by sa tento príbeh dal pretaviť do niečoho nadpriemerného, ale snaha bola fakt nepopierateľná. Vidno tam snahu o tú modernú konverzačku, ktorá akurát všade letí, ale na to treba určite oveľa lepšie dialógy ako tieto čo predvádzali v tomto filme. Napokon mi to prišlo celé hrozne hlúpe a bez nejakého určitého smerovania...(29.10.2014)

• Rodriguez

Ročně jde u nás do kin 35-40 filmů. Bohužel vynikajících je z nich pouze 5-10 kousků! Zbytek se pak řadí do brakové skupiny, po které neštěkne ani pes. Nikterak tomu není ani u "Zakázaného uvolnění". Větší nudu jsem za posledních 77 minut neviděl. Vyprávění nevěsty a její družičky v pošmurné hospodě jak kdo koho přefik apod, mě fakt nebere! 15%(1.11.2014)

Ač se mi to v případě pana Hřebejka nechce věřit, tak je to špatně natočený film. Má to sice velmi zajímavou pointu, občas jsem se i zhluboka zasmál a bylo dokonale využito minima prostoru a herců, ale spousta hluchých míst a nereálně vyhrocené situace z toho dělají slabší průměr.(21.10.2015)

• LadyPupu

Ty jo, to zase byl zážitek. Jít na to do kina, tak jsem sama na sebe nasraná. Totálně přepísknutá stopáž, hysterický výlevy, jen ta Stryková byla mile civilní. Pár hlášek se dalo - "Si myslíš, že když jsem se vdala, že už nemám smysl pro humor?" - ale jinak nuda, nuda, nuda.(24.11.2015)

• Necrotongue

Začínám si říkat, jestli si náhodou Hana Vagnerová nevybírá tento typ filmů záměrně. Jako obvykle byla tím jediným, na co se dalo dívat (i bez svrchního obličeje), jinak to byla čirá katastrofa s mizernými hereckými výkony, scénářem, proti kterému byla "Žena za pultem" naprostým vrcholem světové televizní tvorby, a humorem hodným i velikána, jakým je Mistr Troška. Víc jak hodina života, kterou jsem mohl využít k mnohem příjemnější činnosti (bušení čelem do zdi nebo zapichování jehel pod nehty).(1.9.2018)

Člověk by nečekal, že v našich luzích a hájích existují dvě herečky mladší třiceti let, které dokáží obstarat jeden film v jednom pajzlu kdesi v divočině. Herecký koncert obsahující zakázaná uvolnění, vylívání srdcí a závěrečný happening je něčím jedinečným v tom našem kinematografickém průmyslu té nejnižší úrovně. 79%(12.1.2019)

• zette

Mam rad komorni snimky a ac do divadla de facto nechodim, tak na tuto hru bych si s chuti zasel. Jako film to ovsem ne uplne dobre funguje. Parkrat jsem se zasmal a asi dvakrat jsem citil na zadech mrazeni z trapnosti. Zuzana Stavna v roli nevesty byla tak hrozna, az byla uzasna a za me rikam, ze je nejsilnejsim clankem celeho filmu. Ostatni herci bez namitek, jen u Strykove jsem porad cekal, kdy si oblece mundur zdravotni sestry:-). Priznam se, ze bych v tomto filmu Hrebejkovu rezii nepoznal, coz je sice fajn, on ale i tak svuj stin opet neprekrocil, bohuzel.(1.11.2014)

• bourec

A tak sem ho měl rád,toho kluka brejlatýho.Ale teď už snad ani nic horšího nenatočí.10%.(3.11.2014)

• Mylouch

Co to ? Fun čili větrák - zábava na place, jejíž atmosféra má k uvolnění stejně blízko jako výsledek ke komedyji. Téma, dialogy, hudba, styl - no, pěkně, klučinové a holčiny !(14.11.2015)

• PROCESOR

Hysterická Kráva se vdává...V zapadlý hospůdce se unesená nevěsta se svědkyní ženicha a barmankou ožerou a chovají se dál všechny jak hysterický krávy. Kromě toho si to barmanka rozdá se svědkyní, aby dokázala nevěstě, že je lesbička. (svědkyně) Kdyby byla milostná scéna propracovanější, byl by to jedinej světlej moment filmu. Závěr ukazuje nahou-krutou pravdu, že se berou a nemají se vlastně rádi. A začíná jedna velká životní křeč. * za poselství, jinak zklamání.(15.11.2015)

Komedie s prvky absurdního dramatu, ironicky vsazenými do komorního snímku. 1) Chvílemi trochu laciný nicméně stále úsměvný snímek poukazuje na nesourodost mužského a ženského vnímání světa. 2) Nevěsta - esence agresivního pragmatického slepicismu - má ČVÚT, což názorně ilustruje budhistické úsloví: Dej vzdělání nevěřícímu a dostaneš ďábla. Nevěstina kamarádka - svědkyně manžela - představuje pro změnu husu. 3) Lesní hospoda se symptomatickým jménem Lapačka se stává dějištěm vpravdě náročných dialogů: Píchala s mým snoubencem týden před svatbou. To je...jako píchat snoubence týden před svatbou.(27.12.2017)

Film se mi líbil a velmi mě bavil, vůbec nechápu ty komentáře, ale asi to bude tím, že tato komedie je spíše vhodná pro ženy než muže. Seděl mi styl humoru i ty komentáře. Některé scény byly zbytečně přestřelené, ale byla tam spousta vtipných momentů. Také mě zaráží fakt, že prý před natáčením si nevěsta prohodila roli s družičkou a pak tedy jako slovenka je češka a naopak.. to tedy nechápu... Výkony byly jinak super, všechny holky se mi líbily, zvlášť Hana Vágnerová je má oblíbená herečka :) Škoda, že Ondra Sokol ve filmu neměl větší herecký prostor... Byla jsem na předpremiéře, které se účastnil i pak Hřebejk, tak po filmu byla ještě diskuze a já jsem se dozvěděla spoustu zajímavých věcí o filmu. Každopádně jak sám pan Hřebejk řekl, tak film původně do kin jít neměl, nyní tam je, hodil by se spíše do letního kina, s pivkem v ruce a měl by určitě lepší komentáře a byl by lépe pochopen. Za mě rozhodně doporučuji :))) Zasmála jsem se dost několikrát v průběhu filmu :o)(10.6.2014)

• venison

Jako ochotnické divadlo v místní sokolovně by se celkem i dalo, ale udělat z toho celovečerák? Největší vtip této komedie..(19.10.2015)

Opět jsem vůbec netušil na co jdu a možná to bylo dokonce lepší. Z filmu jsem znal snad jen stejnojmennou píseň od Michala Hrůzy. Vidět doma trailer, přečíst si o čem to je, asi bych na to ani nešel. Neříkám sice, že by to byla škoda, nevidět Zakázané uvolnění - asi bych bez toho žít dokázal, ale zase na druhou stranu, přežil jsem i jeho zhlédnutí. Nakonec mě to i docela bavilo, bylo to leckdy tak praštěné, že se prostě nedalo nesmát, a přemýšlel jsem chvíli i o 4*, nicméně ta chvilková slabost záhy odezněla. Dávám tedy 3*, ale zasloužené (pravda, atmosféra kina filmu také ještě něco přidala). Hodnotil bych možná jinak, když bych se na to díval sám doma.(10.6.2014)

Pro mě se jednalo o příjemnou podívanou. Příběh není nijak náročný, ale vůbec to nevadí. Herecké výkony byly fajn. :-) Celkově dám 3 *.(26.11.2014)

• Martin741

Keby "pan reziser" a "umelec" Hrebejk /Pelisky, Musime si pomahat/ natocil 3hodinovu kravinu o nakladani hnoja na vlecku, tak miestne ynteleguany a filmove teoretiky -elitari /Madsbender, Bluntman - pri hodnoteni takehoto filmu ich spoznate podla 3. a viac hviezd/ budu zase dristat svoje pseudoynteleguanske blaboly o tom, ako majstrovsky zobrazil Hrebejk nastavenie hnojovej vlecky vo dvore a akymi krasnymi vidlami sa bude hnoj kydat. Popripade by sa zacalo kecat a rozoberat to, pod akym uhlom /30 stupnov, 60 stupnov/ je najlepsie tie vidly zapichnut do hnoja a kolko kg by vazil furik plny hnoja. Pri tom vsetkom by sa stale len vyvazal hnoj! Jo, jo - aj ja uznavam Hrebejka. Uznavam mu cestne miesto medzi polojeblymi jelimanmi a reziserskymi picusmi typu Uwe Boll pripadne Ed Wood Jr. "Maestro" tu zase natocil 77 minutovu kravinu, kde sa divak bude xmrti nudit a stihne pri pozerani filmu mimochodom aj : nachystat a nakalat drevo, pozametat pivnicu, vyniest smeti, umyt riady a povysavat 2 -3 izby. Jo, a nieco aj k filmu by som mal : ako pise Jeho Vysost, Majster Humoru na csfd Strejda Verbal - xbliti : 0 %(23.12.2014)

• otík

První polovina filmu je strašná. Nesmírně dementní a jednání hrdinek je příšerně imbecilní. Jakmile však přijdou na scénu dva chlapi, přeci jen se divák začne bavit. V druhé polovině se tak přeci jen dá trochu mluvit o zábavu. Když si uvědomím, že tohle točil Hřebejk, tak se opravdu na jeho novější filmy nemusím dívat. Prostě se mi to nelíbí.(12.7.2016)

• Belbo

No, přiznám se, že jsem na rozpacích. Kdyby byl film parodií na Dogma a různé konverzačky, tak dám pět. Jenže, a to je to dilema, si myslím, že tato vtipnost je docela neúmyslná. Takže odpad.(1.1.2015)