Careful What You Wish For

Slepo zamilovaný

Thriller

USA, 2015, 91 min

Kdo má "nakoukáno", odhadne pointu po pár minutách. Tvůrci se snažili překvapit aspoň závěrečnym twistem, kterej si však mohli vzhledem k jeho překombinovanosti odpustit. Karty sice byly už od začátku jasně rozdaný, ale i tak jsem byl občas příjemně napjatej, jakym způsobem se to celý provalí a jak si se všim hlavní hrdina poradí. Neokoukanej casting odved slušnou práci a režisérka po technický stránce taky. Sympatická žánrová jednohubka na volnej večer.(20.12.2015)

Když jsem přijala skutečnost, že se jedná o naprosto přímočarou jednoduchou žánrovku (ten rádoby překvapivý zvrat na konci bych klidně ze scénáře vyhodila), tak se mi na to docela příjemně dívalo, taková nenáročná, ničím neurážející kriminálka. Jedinou větší slabinou nebyla ani tak bývalá teenage hvězdička Nick Jonas (není bůhvíjaký herec, ale ta poloha nesmělého introvertního kluka se mu osvědčila už v seriálu Kingdom), jako spíš Isabel Lucas. Nepochybuji, že pro mužskou část diváctva bude hodně hot a sexy, ale horší je to s jejím hereckým projevem, já jí tu femme fatale zrovna moc nevěřila.(19.12.2015)

Pre začiatok musím povedať,predtým než som sa do tejto snímky pustila,absolutne som netušila o čom bude reč..obsah,žáner atd..Aj to treba niekedy.Pozrite si napr.snímku bez toho,žeby ste o nej čokoľvek vedeli,len tak naslepo, podobne ako hl.hrdina slepo zamilovaný.Rozmýšľala som celú tú dlhú dobu prečo dočerta ,,slepo zamilovaný".....??!Mne to najskôr nezapalovalo,páčila sa mi v samotnom úvode oná romantická vsuvka medzi ženou (zlatokopkou) bohatého muža a mladého naivného chlapca-panica,no neskôr mi blikla červená kontrolka a kde sa vzala,tu sa vzala predo mnou stála celkom obyčajná klišoidná zápletka.No nevytíkam,ba naopak,absolutne nenáročná oddychová záležitosť.Pozrieť sa to dá,mne sa to páčilo.(26.11.2016)

No prosím, ještě že mám v oblíbených uživatelích toho strejdu Verbala, jinak bych se k podobným filmům jenom těžko dostával - film, který se asi nikdy nestane příliš známým v široké filmové veřejnosti ale mile překvapuje svojí ryzí jednoduchostí a úderností - inteligentně vyprávěná kriminálka se sympatickými hrdiny a pěknou sviní (pěknou jako pěknou, ale zároveň i pěknou jako pěknou), která ve finále smlsá všechnu kaši. Exteriér filmu má zhruba 500 metrů čtverečních a tvůrci filmu dokazují, že i za málo pěněz se dá stvořit pekelná muzika...............moje hodnocení = 8 z 10.(25.9.2016)

• bourec

Jednu hvězdu,ale spíš pro sebe,že sem to dokoukal.Tohle tady už bylo tisíckrát,a líp.Prvních asi sedmdesát minut je obří nuda,bez napětí,nemá to spád,vlastně se na to hrozně špatně kouká,a nejvíc na tu plochou,hladovou blondýnu ve stylu Darryl Hannah,která mě doslova srala svojí přítomností.Takže koukatelnejch bylo posledních patnáct minutek,který měli přijít v půlce filmu,a děj mohl ještě nějak pokračovat.takhle je to vokoukaná,a hlavně blbě natočená debilita.20%.(21.5.2016)