Scoobyho dobrodružství - Tajemná mapa

Scooby-Doo! Adventures: The Mystery Map

Scooby-Doo a pirátsky poklad

Animovaný / Dobrodružný / Rodinný

USA, 2013, 43 min

Maňásci zajímaví, příběh ucházející. Je to u Scoobyho něco nového, co se dá jednou strávit. Ale nevím, jestli bych chtěl v této formě ještě nějaké další díly, asi ne.(13.2.2015)

Neočakávala som nič výnimočné, ale ani som nečakala, že ma to tak zaujme. Ako samozrejme, že tento Scooby, je určený skôr ešte mladším divákom ako pôvodný Scooby ale naozaj sa na to dobre pozeralo. Najmä na Shaggyho a Scoobyho, kiež by som mala doma takých plyšákov, vyzerali naozaj super. Už si ich len privinúť na dobrú noc. Pobavilo, žiadna prehnaná stopáž a sem ta som sa aj celkom schuti zasmiala. Ale čo, capnem tomu rovno plný počet. Kľudne príjmem aj dáku novú záhadu v tomto bábkovom prevedení.(5.7.2014)

Je to zkrátka " trochu jinej" scooby než na co jsme zvyklí, ale bavil jsem se od začátku do konce... akorát mi trochu vadila přítomnost soundtracků z jinejch scooby-filmů např. přízrak na letním táboře.(25.1.2015)

"Muppetí" Scooby? To asi nemůže dopadnout špatně, že? Tedy ano, může, ale prostě věřte tomu, že nedopadlo;) Je to dobře šlapající jednohubka, jakých je málo. Takže 70% a klidně zas někdy na viděnou.(1.1.2018)

• ARI50

Tohle fakt ne co to má být.(22.9.2018)