Krev na koruně (TV film)

Donald Lee Harris

Kostýmy:

Rosalie Wallace
  • Skuby47

Tento film byl promítán pod názvem Krev na koruně a jednalo se o kriminální drama z prostředí soutěže o titul královny krásy. Agresivita, vzájemná rivalita a zákeřnost mezi adeptkami miss byla v tomto případě vedena snahou jedné dcery splnit očekávání své ambiciózní matky, která ji celý život ovládala, řídila a podporovala v nastoupené kariéře, s cílem vyhrát za každou cenu. Herecké výkony afektované, příběh tuctový.(5.3.2016)

• Looser

Yasmine se uchází o korunu Miss, ale na soutěži nějak začnou umírat konkurentky...Kravina pro ctitele americkych serialu typu Baywatch apod.(7.12.2003)

V TV to kdysi dávali pod názvem “Krev na koruně”. Nic společného s mysterióyním žánrem a komedií to teda nemá. Přijde mi to jako krimi nebo thriller pro ženské. A v tomhle případě asi nejsem ženská. Ano námět je novinkou, kdy by se missky mezi sebou pozabíjeli pro kus recyklovaného výrobku (beztak je to podobné v reále) a ne-li i pro chlapa. Film neurazí, nenadchne.(8.2.2007)

• mezonek

Krásná je o tom není pochyb. Ale že bych se jí bál to fakt ne :) 15%(14.3.2009)