Can I Play With Madness

všechny plakáty
Hudební / Krátkometrážní
Velká Británie, 1988, 4 min

Graham Chapman

Hudobný videoklip anglickej heavy metalovej kapely Iron Maiden. Pieseň Can I Play With Madness je súčasťou ich siedmeho radového albumu "Seventh Son of a Seventh Son", ktorý vydali v roku 1988. (MM_Ramone)

corpsy

Iron Maiden zrejme pochopili, že sa nedá do nekonečna ukazovať vo videoklipe iba v tej jednej polohe ( pódiové vystúpenie plus nejaký ten bonus ) a natočili niečo, na čo sa dá konečne aj pozerať. ()

Kothy

Poměrně zajímavý klip britské kapely Iron Maiden odehrávající se v ruinách staré katedrály a jejím podzemí. ()

MM_Ramone

Prísny, konzervatívny profesor sa razom ocitne v víre desivých udalostí. Prepadne sa do tajuplného, mystického sveta. Do hard rockovej dimenzie, kde večne znie nadupaná hudba skupiny Iron Maiden. Stará, dobrá heavy metalová klasika od legendárnej britskej kapely. Jeden z prvých metalových video klipov, ktoré som mal možnosť vidieť. Bolo to hodne pôsobivé a silne to ovplyvnilo môj hudobný vkus. Pieseň "Can I Play With Madnes" je súčasťou ich siedmeho radového albumu "Seventh Son of a Seventh Son", ktorý vydali v roku 1988. Klip ku tejto skladbe je na veľmi dobrej technickej a vysoko profesionálnej úrovni. http://www.youtube.com/watch?v=ocFxQjPeyiY **** ()

• Videoklip byl natočen ve zchátralém klášteře Tintern na jihovýchodě Walesu. (WernerDMZ)