Vanessa, Ethan, sir Malcolm, Sembene a Lyle se snaží bránit panství před dalším útokem. Angelique je mezitím na schůzce s Dorianem ponížena, Kaliban přestává mít s Frankensteinem trpělivost a zatímco Evelyn pracuje na novém totemu, Hecate se vrací ke své matce s dárkem. (HBO Europe)

Anderton

Po dvoch dejom prešpikovaných epizódach tu máme trochu zvoľnenie tempa, čo nemusí automaticky znamenať pokles kvality a ani to tak nie je. Hrá sa tu viac na emócie než na rozvoj deja, čiže do popredia sa derú city a končí to, ako inak, sexom. A nie len jedným, čo tvorcovia vyriešili veľmi šalamúnsky, paralelným strihom. Podstatné je, že predchádzajúci vývoj prebiehal tak, že všetky tie žhavé emócie postavám veríme a prežívame ich s nimi. ()

Trevor

K epizóde som chcel napísať komentár, ale potom som si uvedomil že by mohol niektorého z českých užívateľov tunajšej databázy uraziť (podobne ako pri LCDP a týmto sa ospravedlňujem českým užívateľom ktorí si ma pridali do obľúbených a aj vďaka nim je táto databáze znesiteľným miestom) a tak komentáre už radšej pridávať nebudem. Respektíve budem kopírovať tento text. Prirodzene že si momenty keď do nepríčetnosti vytáčam ľudí úžívam, takže aj toto bol už tradičný ironický komentár. ()

Necrotongue

Tentokrát byl děj přece jen o něco živější, ale mám pocit, že se proti epizodám první řady příběh rozmělňuje v sérii vztahových záležitostí, tím pak zbytečně trpí napětí i atmosféra, zatímco bych si klidně odpustil filosofování o životě a pelešivý závěr (hlavně ty dva tragické hejsky), rafinované mučení paní Murray patřilo ke kladům dílu. ()

Milano33

Ten Evin prejav ma neustále tlačí k slzám, je neuveriteľné, ako dôverne vie zachytiť Vanessine psychické rozpoloženie. Je totálne traumatizovaná, skr-naskrz vydesená a z jej vyrieknutých slov je možné vycítiť tú jej vysilenosť. Situácia okolo Ethana Chandlera sa vyvíja zaujímavým smerom a noirový nádych pokladám z a mimoriadne osviežujúci. Detektívka vo viktoriánskom prostredí snáď nikdy neomrzí. A záver sa niesol v duchu vášnivých sexuálnych scén, tentoraz sme tu mali z každého rožku trošku, úplne každý si príde na chuť. ()