Okázalé hrůzy (S02E06) (epizoda)

Glorious Horrors

Drama / Horor

USA, 2015, 55 min

V predchádzajúcej epizóde si viacerí hrdinova užili úžasný sex, takže nutne musí teraz prísť vytriezvenie. Vrcholom dielu je okázalý bál, ktorý najviac vynikne prostredníctvom Vanessiných halucinácií. Malcolm sa ukazuje ako tak trochu čurák, smrť jeho ženy je skôr pre neho vyslobodením, čo vôbec neskrýva a navyše si vychutnáte Timothyho Daltona bez brady. Solídna epizóda, kde nejde príliš o posun deja vpred, napriek tomu pôsobí intenzívne.(6.6.2020)

Velmi zábavný díl, z plesu na mě sálalo obrovské dusno, a tak jsem se těšil na velkolepé finále... to ale nepřišlo. Konec byl naprosté zklamání, od kterého jsem si sliboval mnohem, mnohem víc.(30.4.2018)

Průměrný díl, ale scéna na plese byla výborně natočená a hodně o nervy v 1 hodinu ráno!(5.6.2016)

Posledných 10 minút zachránilo celý diel.(21.8.2016)

Šestá epizoda u mě měla náběh na tři hvězdičky, situaci naštěstí zachránil Grayův ples, možná je trochu škoda, že na něm Eva Green nedostala ještě více prostoru, aby z něj udělala totální psychohoror. Kromě plesu mě převelice pobavila reakce Malcolma Murrayho na smrt manželky. Fakt mě rozesmál, takové cynické reakce mám rád.(27.5.2018)