Požehnaná temnota (S03E09) (epizoda)

The Blessed Dark

Drama / Horor

USA / Velká Británie / Irsko, 2016, 1 h

Někdo může namítat, že některé postavy neměly ukončený příběh a finále bylo "odfláklé". S tím ale absolutně nesouhlasím. Pro mě to byl důstojný, dech beroucí a zraňující konec tohoto skvostu. Doufám, že alespoň tato série dostane tu nějakou cenu za herecké výkony, protože to co předvedli Eva Green, Billie Piper a Rory Kinnear (ano, vím, že Rory jednu cenu za tento seriál má, ale stejně) bylo něco neuvěřitelného. Po Penny Dreadful se mi bude hodně stýskat. Doufám, že John Logan ještě nějaký ten seriál vytvoří. :)(1.8.2016)

Ne vyloženě zklamání, ale finále tak skvělého seriálu jsem si představoval lepší. Nečekaný konec, ale vcelku logický. Od postav jsem čekal v závěru také více. John Clare netřeba slov!(28.11.2016)

• biglion

Velké zklamání na závěr, tohle si zasloužilo mnohem víc...(12.6.2018)

Závěr sezóny i celého seriálu byl pro mě těžkým zklamáním. Vůbec nemusím šťastné konce, takže v tom problém nebyl, spíš mi vadilo, že některé momenty postrádaly logiku. Proč Dracula všechny nezabil, když o něm kromě malé skupiny lidí nikdo neví a upíři přece milují anonymitu (z pochopitelných důvodů)? Proč je milovaný syn pohřben do vody, a kde byla v té chvíli jeho matka? Taky mi vadilo, jak se tvůrci po celou dobu věnovali i nudným detailům ze životů jednotlivých postav a závěr vyloženě odflákli. Hodnotil bych stejně jako Loki_Six, ale přidal jsem hvězdičku za dlouhodobou spokojenost.(1.6.2018)

• stitch7

Podpásovka.(12.6.2018)