Karlos80

Slunce, moře, pláže, prostě horký vzduch a voda, vám alespoň na chvíli dávají zapomenout na český blbákov a chladné zimní dny, jedním slovem fantasie, romantika, a parádní tip kde strávit pár volných dní o letní dovolené. "Erotiki yperentasi" je malé zločinecké drama s klasickou porcí řeckého sleazy, jinak vše ve filmu se točí kolem ukradeného zlata, které je pečlivě schované, kdy se na něj brousí zuby početná skupina různých "nedůvěryhodných" lidí, různorodých charakterů, která ho chce najít a mít z něho užitek jen a jen pro sebe. Děj i díky všem těm postavám, je poměrně složitý a komplikovaný, a tak je film jako v jiných případech téhle doby, vyplněn početnými a někdy čistě až zbytečnými a bezdůvodnými erotickými scénami a sexem (v mnoha případech hardcore), které dělají tento ale i jiné filmy docela intenzivními, jde i o to, film trochu odlehčit, aby se divák uvolnil a hlavně bavil. Je tu spousta horkých holek, horkých sexuálních scén (lesby, páry, etc), nějaké to lehčí sleazy (mučení), a nechybí ani trochu krve. K dovysvětlení příběhu je zde i pár nepostradatelných flashbacků mezi horkou blondýnkou a horkou brunetou. Hereckému obsazení kraluje brunetka Beccarie, známá francouzská porno-hvězda té doby, zde v jednom ze svých posledních filmových představení. Vůbec nemám tušení, co se s ní zanedlouho stalo, tedy proč to ve filmu zabalila tak brzo, vlastně ve svých 35 letech, že by byla tou dobou v porno-průmyslu už stará a nechtěná? Ve Francii film vyšel pod názvem "Call Girl", a šlo o hardcore verzi. Další alternativní názvy: Mezinárodní název "The Mark", "Simio Thanatou G" (další řecký titul, v tomto případě slo ale o soft verzi vydanou i na DVD) a v Itálii to vyšlo jako "Toro - vergine incontro ravvicinato". Já sem viděl 81 min. mezinárodní verzi " a neřekl bych že šlo o soft verzi, přestože byla cca o 7 minut kratší, než se uvádí v runtime na IMDb. Nakonec tedy jen 2*, čekal jsem víc a trochu něco jiného. ()