Křižovatky života (TV pořad)

Dokumentární / Drama

Česko, 2013, 50 min

• blackrain

Aktuální témata ze života, to jistě ano, ale bohužel s velmi špatným zpracováním. Představitelé jednotlivých příběhů působí nedůvěryhodně a jsou těžko uvěřitelní. Pak to vypadá jako nechtěná komedie a to určitě nebyl ten pravý záměr. Jako dokument je to úplně na nic a také mi nic nedalo. Akorát jde o ztrátu času. Primo, takhle, prosím, už raději ne.(5.9.2013)

Ikdyž tento seriál řada lidí hodnotí negativně, tak já si nemůžu pomoct ale mě se líbil moc. Samozdřejmě že je to všechno zahrané a nakonec všechno dobře skončí. Což je mimo realitu protože ve skutečném životě má málokdo takové štěstí když se dostane do nějáké krize. Ale já to beru tak, že chápu že ten dotyčný co vymyslel scénář chtěl zachytit myšlenku, že existuje i menšina lidí, kteří mají štěstí když řeší nějáký velký problém a všechno u nich dobře dopadne.(4.2.2018)

• PanZahadnyCZ

Nevím, jestli zde hrají neúspěšní kandidáti DAMU, náhodní kolemjdoucí či snad profesionální herci, ale herecká úroveň je tady tak otřesná, že zabíjí veškerý pokus vyvolat emoce u diváka nebo ho dokonce "vystrašit" životními příběhy znázorněných postav. Špatná intonace, gestikulace, mimika, která doprovází směšné dialogy opravdu realisticky nepůsobí, tudíž nikoho nezaujme, a pokud přece jenom ano, tak bych toho křižovatkového fajnšmekra vážně chtěl potkat, anebo radši nechtěl. Bohužel tato krutovláda podprůměrné televizní tvorby je zdejší současnost.(8.1.2015)

• DavidDizzer

Ono nyní nehodnotíme příběhy, které se skutečně staly, ale hodnotíme zde výkon, jakým způsobem byly natočeny a zahrány. To, že herecké výkony amatérských lidí v česku jsou příšerné, je jasné. Vůbec to nemá co s dočiněním přirozeností a přesvědivostí hraných scén a děje příběhu. Za druhé, když už se natáčí nějaké příběhy, které jsou podle skutenčosti, určitě by bylo vhodnější do toho zakomponovat ,,ne amatérské záběry s roztřesenou kamerou", ale natočit to profesionálně. Kamera tedy úplně otřesná. To, že kombinace otřesných hereckých výkonů a natáčení na mobilní telefon (tak mi to přišlo), udělalo své, musím hodnotit odpadem, protože to jinak ani nelze. Myslím si, že i dítě by to zahrálo a natočilo lépe, než výběr lidí na ulici, kteří nemají tušní nic o ,,herectví" a kameraman (natáčející jako mobilním telefonem), nejspíš nemá ani tušení o ,,režii, kamerách, střihu, ...". Děs!(12.12.2015)

• RedAK

Jednoho krásného večera, v silné ebrietě, značně dezorientován a dobrovolně nadopován ředidlem a vietnamským tabákem, jsem byl shodou děsivých okolností nucen sledovat jeden díl této nevysloveně debilní taškařice a po několika sezeních s traumatologem jsem se rozhodl o svém děsivém zážitku veřejně promluvit, ale pouze stroze, pregnantně a maximálně DVĚMA větami, neboť i přes intenzivní vymytí mozku nejsem stále psychicky stabilní a při každé vzpomínce na tuto zrůdnost mám tendence organizovat hromadné sebevraždy, proto se domnívám, že dvě věty popisující tento nevídaný zažítek budou stačit, neboť nemám zapotřebí se z vlastní vůle utápět v nefalšovaném zoufalství a systematické sebedestrukci kvůli partě mentálně labilních houmlesáků, které Prima posbírala na nejbližší benzínce a za příslib řízlího kokainu je donutila hrát si na normální lidi a spatlat dohromady tak nechutně stupidní a trapnou frašku, kde imbecilům, kteří se promenádují po obrazovce, v herectví zdatně konkuruje stůl, žehlička a mixér. Hrůza.(5.12.2013)