poster

Křižovatky života (TV pořad)

Dokumentární / Drama

Česko, 2013, 50 min

 • fummyk
  odpad!

  Já být režisérem nebo hercem v téhle hromádce hoven, tak nevycházím z domu. Je to něco strašného, bylo mi zle se na to dívat. Příběhy, které jsou možná ze života, ale jak jsou natočeny, no.. děs. V tomhle působí nejen amatérští herci, ale i režiséři. Nechápu, jak tenhle pořad se mohl dostat do televize. Je mi na blití.(21.10.2015)

 • Hismael
  odpad!

  5% Skloubit dohromady vyhrocené příběhy, které jedou podle scénáře, ale zároveň se snaží tvářit, že se jedná o skutečnost zpracovanou stylem reality show, je v tomto provedení neuvěřitelně otravná záležitost. Všechny ty vymyšlený hádky, záchvaty vzteku a ječení od podprůměrných herců, ve formátu falešné reality show, tvoří totální dno současné televizní zábavy.(14.1.2015)

 • InJo
  odpad!

  Dávám sice odpad, ale v podstatě ten pořad miluju. Je to totiž skvělá ukázka toho, jak se dá ze "silných příběhů ze života" udělat výjimečně špatným zpracováním nechtěně směšná fraška, která musí být občas až královskou zábavou pro mnoho cyniků a milovníků černého humoru. Na rozdíl od některých ale nevidím chybu ani tak v hereckých výkonech (i když i ty jsou často "geniální"), jako spíš v režii jednotlivých epizod a vlastně v celém konceptu, který se snaží zkombinovat klasický dokument s hranou tvorbou a prostě to nefunguje skoro vůbec tak, jak by si tvůrci asi přáli.(21.11.2013)

 • Bgraphy
  odpad!

  PASKVIL!!!! Příšerný paskvil, který nemá s realitou života nic společného. Na hlavu postavené, nevkusné, nereálné, nepřiměřené scénáře quasi životních dramat... Roztřesená kamera, příšerné, jednostranné dialogy, každý díl v příšerném nářečí - jakoby se všechny události děly jen v jediné obci?! Nedá se na to dívat. Něco strašného, ostuda tohle vysílat.(10.10.2013)

 • viky13
  *

  Trapnější verze Soukromých pastí. Už tu byly Soukromé pasti a ty tohle téma zpracovoly mnohem lépe a hlavně kvalitněj. Chápu ,že chtěli aby to vypadalo opravdu věrohodně ,ale přece jenom to trochu přehlanli. Zvlášť už v prvním díle ,kdy mi doslova dralo uši to příšerné přehrávání hlavní mladé aktérky. Divím se že nazapoměla text.(24.1.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace