poster

Křižovatky života (TV pořad)

Dokumentární / Drama

Česko, 2013, 50 min

 • mike007
  ***

  Tento dokument je amatérsky udělán, s tím s místními odpaďáky musím souhlasit, ale možná právě proto mě zaujal. Hrají tam neherci, žádné známé ksichty z českých telenovel a amatérská kamera se k tomuto žánru hodí, přidává tomu na dramatičnosti. Původně jsem chtěl dát čtyři hvězdičky, ale velmi mě zklamal díl s rodinou z Pardubic, který se převážně natáčel v Praze a bůh ví kde ještě a z Pardubic tam bylo jen několik záběrů asi aby se neřeklo ... Tenhle neduh budou mít nejspíš všechny díly ...(21.9.2013)

 • Beawish
  odpad!

  Chvíli mi trvalo, než jsem uvěřil, že tohle je míněno zcela vážně. Kdyby existovalo nějaké panoptikum televizních zrůd, nějaké Ringling Bros. and Barnum & Bailey Freak Show, tenhle "dokument" by v něm měl mít čestné místo. Dokument? Napsal jsem dokument? I já působil věrohodněji, když jsem v šesti letech na vánoční besídce předstíral, že jsem borovice.(14.8.2013)

 • InJo
  odpad!

  Dávám sice odpad, ale v podstatě ten pořad miluju. Je to totiž skvělá ukázka toho, jak se dá ze "silných příběhů ze života" udělat výjimečně špatným zpracováním nechtěně směšná fraška, která musí být občas až královskou zábavou pro mnoho cyniků a milovníků černého humoru. Na rozdíl od některých ale nevidím chybu ani tak v hereckých výkonech (i když i ty jsou často "geniální"), jako spíš v režii jednotlivých epizod a vlastně v celém konceptu, který se snaží zkombinovat klasický dokument s hranou tvorbou a prostě to nefunguje skoro vůbec tak, jak by si tvůrci asi přáli.(21.11.2013)

 • tsatsiki
  **

  Máme tady dva seriály o příbězích ze života, oba s podobným rozpočtem. Stopy života a Křižovatky života. Stopy jsou nabité hvězdami, Křižovatky komparzisty. Kamery a technika a zpracování u Stop je profesionální,u Křižovatek hodně televizní, místy amatérské. Příběhy nejsou u Stop psané špatně, ani u Křižovatek, ale komparzisti to zabili, nejhorší je, že to režírovali a propůjčili se tomu takoví režiséři jako Pan Hořínek. Je to proměnlivé, ale. Někdy herecké výkony jsou relativně koukatelné, ale někdy neskutečně přehrávají.Je fajn, že dal někdo šanci komparzistům si zahrát,ale tak jim dám 3-4 obrazy a obsadím to levnýma hvězdama. Kdyby tam Prima dala hvězdy ze svých seriálů,kterých má požehnaně,tak to není tak amatérské a hlavně by to mělo lepší sledovanost.200tisíc v hlavním vysílacím čase je pro Primu málo, proto to taky vždy tak rychle zrušili a ted to dovysílávají na Lovu.(25.6.2015)

 • hlemyzd52
  *

  Strašně mě naštval ten příběh, kdy si jedna nána umanula, že si nechá dítě, které měla odnosit své kamarádce. A vůbec že soud rozhodl, že má právo si dítě nechat, i když má geny její kamarádky a ta koza s ním nemá nic společného. Dost hnusná krádež dítěte! Kdyby si mé hlemýždě chtěl někdo takhle nechat, tak mu udělám ze života peklo...(21.1.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace