Nakupuje vám to

Soutěžní / Reality-TV
Slovensko, 2013

Účinkují:

Juraj Mokrý

Ozajstné preteky v nakupovaní s Jurajom Mokrým. (oficiální text distributora)

MM_Ramone odpad!

Juraj Mokrý je svojim spôsobom veľmi zvláštny zjav na poli našej televíznej zábavy. Jeho podivný zmysel pre humor je originálny, ale nie pre každé stráviteľný. Pre niekoho dokonca úplne nepochopiteľný. No a to je jeho problém. Na silne konzervatívnom Slovensku sa len ťažko s niečím podobným môže presadiť. Možno niekde v USA by sa chytil. Juraj Mokrý alias George Wet. Ale tu pod Tatrami môže byť rád, keď mu ponúknu aj taký podradný projekt akým je relácia "Nakupuje vám to". Je škoda, že taký atypický komik nedostane priestor sa niekde plne realizovať. Táto relácia bude vždy, či už s ním alebo s hocikým iným, len odpad! ()

Karamanlis

Nakupuje vám to vychádza z otrepaného nápadu, nakoľko v minulosti už existovala takmer totožná súťažná relácia, oživujúcim elementom je však moderátor Juraj Mokrý, ktorého šialené hlášky a svojský prístup k súťažiacim mi prídu celkom zábavné a myslím, že konečne našiel televízny formát, ktorý mu sedí. ()

Marek1991 odpad!

Veľmi ma zaujímalo k čomu sa odhodlal Mokrý, lebo kedysi mi pripadal ako celkom vtipný liberálny zabávač, najmä ako moderátor tej "Oravskej televízie", no že sa to malo vysielať na známej otrasnej komerčnej televízii mi napovedalo, že to bude zvratok. A to aj je. Mokrý vyzerá ako trápnejšia obdoba Joža Pročka s pred pár rokov a to Jožo nebol vôbec nejak dobrý. Takto to vyzerá, keď sa nejaký obchodný dom dá na reality šou. Mokrý vykrikuje kade chodí, ľudia sa otáčajú, lebo niekedy ich aj naľaká. Je totálne trápny, mení hlas a myslí si že je vtipný, ľudia sa na to dávajú, veď prečo si nenahádzať do košíka, čo najviac vecí a ešte tým aj vyhrajú. To, že tým podporia danú trápnu šou im je jedno, veď každý ide za seba a nútiť ich to pozerať aj tak nikto nebude, to skôr zvedavosť vidieť samého seba v televízii, či obavy, či sa nestrápnili alebo na nich niečo "neušili". Mokrý padol na totálne dno, aj keď úplnou jeho vinou to nie je. Nedá sa byť vždy vtipný, najmä nie v komerčných televíziách kde je to falošné, nanútené, hysterické a najmä ako toto nasiaknuté komerciou a kapitalizmom so skrytými heslami nakupuj, či konzumuj čo najviac. Koniec koncov je to aj tak len suchá zábava. ()

peiton odpad!

I keby Nakupuje vám to bola všetkými superlatívami ovenčená relácia,nemôžem dať iné hodnotenie ako odpad!Len vdaka vtierke Mokrému,ktorého nemôžem ani vystáť,nieto sa ešte na neho pozerať! ()

kaposlav

Kópia kópie je už fakt trápna. To isté len s iným moderátorom chodilo v TV už minimálne dvakrát. Zabudnutý stroskotanec Jurko sa na nič lepšie už nezmôže ako moderovať otrepanú reláciu z počiatkov devädesiatých rokov. Veď čo by tomúto podpriemernému šašovi aj dali robiť v TV. ()

ZdenoLo odpad!

Nieže by som nemal rád Mokrého ale táto relácia mi vôbec nesadla. Celé mi to príde take chaotické a nudné. A ani Mokrý už nieje to čo býval..Takéto súťaže ktoré vznikli len za účelom reklami a propagácie vždy stáli za hov.. (pardón palec dolu). ()

Mire

Identický program dávala pred mnohými rokmi košická lokálna televízia Naša, nakupovalo sa v potravinách blízko môjho baráku :) A keď k tomu pridáme zúfalca typu Juraj Mokrého, z toho nič dobré vzísť nemôže :)) Radšej nehodnotím. ()

D1705

Páčilo sa mi to. Len keby sa Coop Jednota furt v poslednom čase neopaľovala na výsĺní STV a vtedy JOJ, nemal by som problém. ()