Reklama

Reklama

Obsahy(1)

První část dvojdílného dokumentu zkoumá, co by mohlo nastat po obdržení zprávy z vesmíru. Vědci a autoři sci-fi diskutují o tom, jak by mimozemšťané mohli komunikovat s lidmi. Závěr dvojdílného pořadu pak zvažuje vědecký, kulturní a psychologický dopad mimozemského života, který komunikuje s lidstvem.

Pořad Setkání s mimozemšťany se vrací ve druhé řadě a navazuje na první dva díly. Roj mimozemských vesmírných lodí se vznáší v zemské atmosféře. Najednou začnou na Zem posílat tisíce záhadných kapslí. Mateřská loď neslyšně pluje na oběžné dráze Země a kapsle se začnou otevírat a množit. Lidé s obavami vyčkávají. Jak lidstvo zareaguje na přítomnost mimozemšťanů? Zmocní se ho panika ze strachu nebo se naopak bude ovládat? Jak lidé porozumí pohnutkám mimozemšťanů, když neexistuje společný jazyk ani technologie? Co se stane, když lidstvo vyšle k mateřské lodi svého velvyslance? Prostřednictvím špičkové vědy a napínavého sci-fi se pořad zaměří na tyto nesmírně důležité a zajímavé otázky. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (5)

Desmi 

všechny recenze uživatele

Dokument ani tak nezkoumá jako spíš spekuluje a i když klade otázky správným směrem, pořád jde jen o "co by, kdyby..". Neříkám, že je to vyloženě špatné, ale nedozvíte se z toho vůbec nic. Mýma očima - ztráta času. Na "trhu" jsou lepší kousky.. =) ()

Reklama

Ydrosten 

všechny recenze uživatele

Příliš zdlouhavě padaná sonda zabývající se příchodem mimozemšťanů. Opět podané příliš americky, unyle, roztahaně, se spoustou zbytečných vysvětlovacích linek a spoustou nudných pasáží. ()

agassi68 

všechny recenze uživatele

Populárna tematika klasicky po americky. Nedozviete sa prakticky nič nové, ale je to zabalené do množstva omáčok a teoretických úvah. ET buď sú alebo nie sú. Keď sú, môžu byť dobrí alebo zlí. Ako budú vyzerať? Aké majú úmysly? Atď.. Dá sa to rozvádzať donekonečna.. ()

Galerie (33)

Reklama

Reklama