Vzorná a obľúbená študentka strednej školy Cat Hardy (Kirsten Prout) sa pripravuje na maturitu a odchod na vysokú školu. Všetko jej vychádza podľa plánu, ale len do chvíle, keď sa jej neznámy hacker nabúra do profilu na sociálnej sieti. Pod jej menom sa zrazu objaví množstvo nepatričných statusov a fotografií. Nikto jej však neverí, že to nie je jej práca. Jej povesť je zničená a ohrozené je aj jej štúdium na prestížnej škole. Jedinou oporou je jej matka Susan (Daryl Hannah). Hoci tá tiež priznáva, že by bola najradšej, keby dcéra ostala doma. Kto sa jej snaží zničiť život? Jej bývalý priateľ, žiarlivá kamarátka, ktorá sa uchádza o rovnaké štipendium, alebo je za tým niekto oveľa nebezpečnejší ako si len vedela predstaviť? (TV Markíza)

laik_60 odpad!

odpad ....dejový ....herecký ... dabingovýýýý ... príšernééé herečkyy ... tv markíza sa môže hanbiť , že takéto filmy ponúka :( ()

Mukade odpad!

produkt ASYLUM... Tá firma je naozaj asylum, lunatic asylum, faking morons LOL. Objektívne je to vyjma scenáru za 3* ,ale scenár je tak sprostý že celkovo to hodnotím na odpad a keby sa dalo tak ešte na menej. Postupne ma ten film začal až hrozne iritovať, že som sa už nevedel dočkať konca a nejakého zadosťučinenia, kedy tá debilná ježibaba dostane co proto :)) Píla na nervy. A to ako sa vyvíjalo odhalenie bosorky bolo tiež traaaapne, to by musela mať IQ 10 aby takú chybu urobila... :D (ináč, ktovieaké zadosťučinenie nakoniec nebolo) ()

• Když se Emily (Chloe Bridges) snaží zavolat Cat (Kirsten Zien), aby jí sdělila totožnost hackera, a v následné scéně, kdy Cat používá domácí linku, aby našla telefon, jsou použity dvě zcela odlišné hlasové zprávy. (Johnny.ARN)