Debilní kecy (TV seriál)

Komedie / Krátkometrážní

Česko, 2012, 14x3 min

To už je síla, co se tady všechno nenajde. Nechápu, co to má společného s filmovou databází. Videoklipy jsou snad ještě horší. Když tady je tohle, tak už tady rovnou může být i jejich Desatero ze streamu, když se ještě jmenovali SketchBrothers. No ale tak k věci. Jsou celkem vtipní, i když takovejhlech videí už bylo tolik.(12.8.2013)

Těmhle klukům se povedlo něco jedinečného. Z minima vytěžit maximum a to jen díky serveru youtube. Ostatně nejsou první. Už zpěvák pochybných kvalit Justin Bieber se dostal do povědomí právě díky zmiňovanému serveru. Erik a Čeněk nicméně mají smysl pro humor a ví, co chce český divák vidět. To, že v kratším intervalu pak vznikají někdy trapné scénky, tomu se nevyhne žádný začínající autor.(16.9.2013)

Stejný fenomén, jako svého času nekonečné laviny meme komiksů na facebooku - tvůrčí potenciál v podstatě nula nula nic a celkově nejde o nic, co by parta lidí v základu nedala dohromady za pár hodin (princip spočívá v zesměšněné recyklaci všednodenních lidských zlozvyků a podobně). Vysoká i odpadová hodnocení chápu, osobně nechávám neutrální hodnocení - přeci jen se na to dívá docela dobře. (:(1.11.2013)

To už i toto sem dávají?! Vážně...a zařazeno jako TV seriál? Ok! Je to srandovní, tedy jen některé. Nejvíce jsem se pobavila u keců matek a studentů! To bylo opravdu trefné a dost jsem se s tím ztotožnila a svojí maminku v některých případech taky. Ale zas co se týče těch méně povedených...Jen doufám, že to utnout v dobrou chvíli, ať to neskončí trapasem a prosením lidí/fanoušků o ukončení!(12.9.2013)

• Tom_Lachtan

No... Když tu jsou tu věci od screen junkies, proč ne něco z domácího rybníčku.. Jen škoda, že tenhle konkrétní rybníček je už dávno vyloven, vypuštěn a nikdo se neobtěžoval nasadit nové ryby. Chtělo by to konečně zařadit novou kategorii, tv seriál zní v takovýchto případech nechutně honosně. Druhá hvězdička je ocenění toho, že Debilní kecy uspěly tam, kde měli - v poměru cena / výkon extrémně efektivní reklama.(12.8.2013)

• - Dílu "Debilní kecy psů" se dostalo pozornosti i v americké televizi. (PotterMan999)

• - ViralBrothers, autoři Debilních keců, měli na svém YouTube kanále v srpnu roku 2013 přibližně 400 000 odběratelů, tedy nejvíce v České republice. (PotterMan999)

• - Autoři inkasovali od objednatelů za virální videa částky v řádech statisíců korun, poté přešli k vlastnímu merchandisingu. (L_O_U_S)