Demi Lovato: Skyscraper

(hudební videoklip)
Krátkometrážní / Hudební
USA, 2011, 4 min

Marek1991

Podobných piesní s vysokými tónmi tu už bolo veľa a ani táto mi neprišla nejak originálna, dokonca ešte aj slovenské interpretky akoby aj z toho niečo okopírovali, najmä Dominika Mirgová s piesňou Nová, či časť s viackrát použitým slovom run akoby aj Celeste Buckingham, čo je trocha smutné, kam padá popová komerčná kultúra. Uplakaná pieseň s triviálnym klipom, ktorý po väčšinu času je iba o tvári interpretky. Síce v zaujímavom prostredí, taký voľný, no nesrší nápadmi a ani krásnymi scénkami. ()

Handle

Super, další Disneyho hvězdička! (tentokrát v trochu jiném smyslu než od animaxis :)). Ne, vážně... Ve škatulce "disney hvězda" jsem měl Demi dost dlouho, dokud jsem nenahlédl pod pokličku a nezjistil, jak vyrostla. Je opravdu výborná, stejně tak jako Skyscraper, kde můžete vidět / slyšet opravdu spoustu emocí. ()

corpsy

Nehovorím, že by ma nejaké tie minimalistické videoklipy neboli chytili, ale tu bude zrejme problém v niečom inom. ()

• Črepiny skla, po ktorých Demi Lovato v klipe kráča, boli v skutočnosti z cukru. (odmocnina)
  • Šaty, ktoré má na sebe oblečené Demi Lovato v klipe, boli darček od jej mamy. (odmocnina)