Nastala chyba při přehrávání videa.
 • venison
  **

  První díl příběhu postižené delfíní samice Winter byl sice sladký jako cukrkandl, ale udržoval nějaký lineární dějový koncept nabitý různými paralelními zápletkami (kluk bez přátel, nemocný delfín, invalida v depresi, udržení záchranné stanice apod.).. Tento druhý díl je o jedno zachráněné mládě sladší, ale vlastně nejde o nic jiného než o to spárovat delfíny.. Dětští hlavní hrdinové už jsou moc velcí být ve filmu dětmi, ale zase moc mladí na nějakou love story – rozhodně by tomu něco podobného ještě navíc prospělo.. ;-)(11.5.2015)

 • tron
  ***

  Pôvabnú a sviežu jednotku vystriedala "klasická" dvojka: akvárium má nového obyvateľa, ktorému treba pomôcť a za každú cenu sa vracajú staré známe postavy a to napriek tomu, že pre dej nemajú žiadne opodstatnenie, no producentom pripadalo blbé nedať ich sem, keďže boli v jednotke. Decká odrástli a už nie sú sympatické (a odhalilo sa, že nevedia príliš dobre hrať), dospelí v čele s Morganom Freemanom sa potĺkajú po móle a nudne mudrujú. Úplne zlé to ale nie je, občas to dojme či rozosmeje a má to príjemne pozitívnu náladu.(3.1.2017)

 • Kamca_
  ****

  Tohle pokračování se mi líbilo mnohem víc než jednička. Nevím, čím to bylo. Možná tím, že tady byli všichni starší a herecké obsazení bylo stejné jako v jedničce. Dějově mi to sedlo a u některých scén šel mráz po zádech. Nádhera. A určitě doporučuju koukat na film v originálním znění. Viděla jsem kousek v cz dabingu a nedalo se to poslouchat. 80%.(24.1.2015)

 • Malarkey
  ***

  Delfín je údajně nejinteligentnější zvíře na světě. I proto o něm natočili třeba zrovna tento film, který není úplně zlý, ale je takovou klasikou se zvířátky, která neurazí, nenadchne, nenaštve a ani nerozlobí. Hezká od začátku do konce. Smutná také jen přiměřeně, protože tyhle rádoby Disney spektákly nemůžou dopadnout jinak než happyendem.(29.12.2015)

 • peetriss
  ***

  Naprosto zbytečné pokračování, které prvoplánovitě sází na diváckou slabost vůči ohroženým zvířatům. Oproti prvnímu filmu určitě pokles úrovně směrem dolů, jako rutinní rodinná podívaná však poslouží, byť kromě koupání se v moři klišé nenabízí nic originálního. Slabší průměr. 50%(18.3.2017)

 • - Delfíny Wintera a Hope bylo možné sledovat prostředníctvím online kamery na webu seewinter.com. (Clarie)

 • - Film se natáčel v Clearwateru na Floridě. (rafix)

 • - Film je natočen podle skutečných událostí. (Stoka)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace