Od záchrany delfíní samičky Winter uplynuly už tři roky. Naučila se plavat s ocasní protézou a stala se pro mnohé hrdinkou i inspirací. Když jednoho dne uhyne její delfíní kamarádka Panama, začne to být s jejím zdravotním stavem špatné. Pokud pro ni nenajdou jinou samičku a její stav se nezlepší, bude převezena do mořského parku v Texasu. Dobrovolný záchranář Sawyer i jeho přátelé z mořského akvária v Clearwateru budou mít opět plné ruce práce. Když už se zdá, že milovanou Winter ztratí, objeví se samička jménem Hope. (TV Nova)

Trailer 2

DEXTER099

Oproti prvnímu dílu zde chybí ten efekt překvapení,že je celý ten příběh opravdu podle pravdy,ale pořád lepší film jako tento co je možná někdy sladší než karamelka než filmy co děti (je to film hlavně pro ně a ne ,že ne ) sledují a jsou jen agresivní a nic jiného.Ono někdy neuškodí zhlédnout něco co ve vás zbudí pocit ,že svět přece jen někdy muže být ideální nebo se tomu alespoň muže přibližovat a ne jen plný zla a nespravedlnosti.Za mě 65 % a tři hvězdy. ()

Kamca_

Tohle pokračování se mi líbilo mnohem víc než jednička. Nevím, čím to bylo. Možná tím, že tady byli všichni starší a herecké obsazení bylo stejné jako v jedničce. Dějově mi to sedlo a u některých scén šel mráz po zádech. Nádhera. A určitě doporučuju koukat na film v originálním znění. Viděla jsem kousek v cz dabingu a nedalo se to poslouchat. 80%. ()

tron

Pôvabnú a sviežu jednotku vystriedala "klasická" dvojka: akvárium má nového obyvateľa, ktorému treba pomôcť a za každú cenu sa vracajú staré známe postavy a to napriek tomu, že pre dej nemajú žiadne opodstatnenie, no producentom pripadalo blbé nedať ich sem, keďže boli v jednotke. Decká odrástli a už nie sú sympatické (a odhalilo sa, že nevedia príliš dobre hrať), dospelí v čele s Morganom Freemanom sa potĺkajú po móle a nudne mudrujú. Úplne zlé to ale nie je, občas to dojme či rozosmeje a má to príjemne pozitívnu náladu. ()

T2

Rozpočet $36miliónovTržby USA $42,019,914Tržby Celosvetovo $52,419,914Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ absolútne zbytočné pokračovanie, ktoré už nemá čo ponúknuť, príbehová planoba už bez patričnej iskry /40%/ ()

Malarkey

Delfín je údajně nejinteligentnější zvíře na světě. I proto o něm natočili třeba zrovna tento film, který není úplně zlý, ale je takovou klasikou se zvířátky, která neurazí, nenadchne, nenaštve a ani nerozlobí. Hezká od začátku do konce. Smutná také jen přiměřeně, protože tyhle rádoby Disney spektákly nemůžou dopadnout jinak než happyendem. ()

• Nathan Gamble je přírodní blondýnka. Pro svou roli si ale vlasy musela obarvit na tmavě hnědou. (SONY_)
  • Film se natáčel v Clearwateru na Floridě. (rafix)