Reklama

Reklama

Úžasný příběh o zázračném uzdravení delfíní samičky Winter nekončí. Po smrti její náhradní matky se odhodlaný tým, který v předchozím filmu Můj přítel delfín zachránil Winter život, opět schází, aby našel truchlící samičce novou společnici. Od doby, kdy mladý Sawyer Nelson (Nathan Gamble) a odhodlaný tým nemocnice v Clearwateru pod vedením doktora Claye Hasketta (Harry Connick Jr.) zachránili delfíní samičku Winter, už uplynulo několik let. S pomocí doktora Camerona McCarthyho (Morgan Freeman), který pro Winter vyvinul umělou ocasní ploutev, dokázali zachránit její život. Fascinující pravdivý příběh Winter však zdaleka nekončí. Delfíní samička totiž přijde o svou náhradní matku Panamu. Je najednou sama, truchlí a nejeví o nikoho zájem, dokonce ani o svého nejlepšího kamaráda, chlapce Sawyera. A co hůř: hrozí, že ji převezou do jiného akvária. Podle amerických zákonů se totiž musí delfíni chovat v páru. Doktor Haskett a jeho tým pro ni hledají společnici. Když už se zdá, že milovanou Winter ztratí, objeví se náhle naděje jménem Hope. (HBO Europe)

(více)

Videa (3)

Trailer 1

Recenze (35)

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Delfín je údajně nejinteligentnější zvíře na světě. I proto o něm natočili třeba zrovna tento film, který není úplně zlý, ale je takovou klasikou se zvířátky, která neurazí, nenadchne, nenaštve a ani nerozlobí. Hezká od začátku do konce. Smutná také jen přiměřeně, protože tyhle rádoby Disney spektákly nemůžou dopadnout jinak než happyendem. ()

DEXTER099 

všechny recenze uživatele

Oproti prvnímu dílu zde chybí ten efekt překvapení,že je celý ten příběh opravdu podle pravdy,ale pořád lepší film jako tento co je možná někdy sladší než karamelka než filmy co děti (je to film hlavně pro ně a ne ,že ne ) sledují a jsou jen agresivní a nic jiného.Ono někdy neuškodí zhlédnout něco co ve vás zbudí pocit ,že svět přece jen někdy muže být ideální nebo se tomu alespoň muže přibližovat a ne jen plný zla a nespravedlnosti.Za mě 65 % a tři hvězdy. ()

Reklama

Kamca_ 

všechny recenze uživatele

Tohle pokračování se mi líbilo mnohem víc než jednička. Nevím, čím to bylo. Možná tím, že tady byli všichni starší a herecké obsazení bylo stejné jako v jedničce. Dějově mi to sedlo a u některých scén šel mráz po zádech. Nádhera. A určitě doporučuju koukat na film v originálním znění. Viděla jsem kousek v cz dabingu a nedalo se to poslouchat. 80%. ()

T2 

všechny recenze uživatele

Rozpočet $36miliónovTržby USA $42,019,914Tržby Celosvetovo $52,419,914Tržby za predaj Blu-ray v USA //počet predaných kusov Tržby za predaj DVD v USA //počet predaných kusov ║ absolútne zbytočné pokračovanie, ktoré už nemá čo ponúknuť, príbehová planoba už bez patričnej iskry /40%/ ()

tron 

všechny recenze uživatele

Pôvabnú a sviežu jednotku vystriedala "klasická" dvojka: akvárium má nového obyvateľa, ktorému treba pomôcť a za každú cenu sa vracajú staré známe postavy a to napriek tomu, že pre dej nemajú žiadne opodstatnenie, no producentom pripadalo blbé nedať ich sem, keďže boli v jednotke. Decká odrástli a už nie sú sympatické (a odhalilo sa, že nevedia príliš dobre hrať), dospelí v čele s Morganom Freemanom sa potĺkajú po móle a nudne mudrujú. Úplne zlé to ale nie je, občas to dojme či rozosmeje a má to príjemne pozitívnu náladu. ()

Galerie (49)

Zajímavosti (9)

  • Pelikána Rufuse hráli dva pelikáni, Ricky a Lucy. (SONY_)

Reklama

Reklama