Rande na dvě noci

Two Night Stand

Two Night Stand

Komedie / Romantický

USA, 2014, 86 min

Veľmi dobrý námet pre indie romantiku ale bohužiaľ nie príliš dobre vymyslená story (hlavne záver so získaním kontaktu je úplné scenáristické WTF, ktoré urobí z oboch hlavných postáv psychopatov) Výborná chémia medzi symptatickími a hlavne dobre hrajúcimi hercami to ťahá veľmi hore. Slabších 7/10 hlavne kvôli tomu ako mám tento žáner rád ale je to trochu škoda, pretože veľmi dlho má ten film na viac. Ale samozrejme je to stále príjemnjšie a lepšie než všetky tie shity s Kutcherom, Butlerom, Heiglovou atď.(1.6.2015)

• ScarPoul

Jedna za Tellera. Ten týpek je v pohode. A druhá za Tipton, ktorá je ultimate jerk off girl. Ak bol ten zadok jej tak chváľte pána. Každopádne to je asi tak všetko. Nichols ako keby ani nevedel o čom sú vzťahovky. Veľmi povrchný a v emóciach chladný film. Bez pamätnej scény, bez nejakej hĺbky. Skoro celý film sa nachádzame v byte hrdinu a nevieme o ňom nič. A rovnako je to aj u nej. Vychádza mi z toho že sú obidvaja veľmi neusporiadaný ľudia, ale to je asi všetko. Je to bez nápaditosti a vtipu a doslova sa to dá dopozerať len kvôli ústrednej dvojici. Ale aj to si viem predstaviť inak. Také Awkward tiež s Tellerom, bolo spravené dospelejšie a krajšie a to bol vcelku priemerný film. Je mi ľúto tomu dať tú jednu hviezdu, ale bolo to fakt veľmi na tesno.(4.10.2014)

Zdařilá konverzačka, která dává souvětí "musíme si promluvit" zase jinačí rozměr, a výbornym způsobem reflektuje postelový stereotypy. Dostal jsem přesně to, co jsem od Two Night Stand očekával, a tak v podstatě ani nemám, co bych vytýkal; snad jen to mírný přehrávání Analeigh Tipton. --- "... other than those things, you were perfectly adequate lover."(1.10.2014)

• sedm.1

Velký paradox. Two Night Stand jsem chtěl vidět především kvůli účinkování mého oblíbence mezi mladými herci Milese Tellera a naopak jsem váhal kvůli účasti nesympatické ošklivky Analeigh Tipton. A samozřejmě to dopadlo zcela opačně. Milles je tu zcela mimo, divnej, nesympatickej, otravnej a Analeigh to zde naopak neskutečně sluší, ten film táhla a fakt mi tu upřímně sedla. Prostě paradox. Každopádně, když tedy pominu toto ústřední herecké duo, což je ovšem dost těžké, neboť ten film je jen a jen o nich a z obrazovky prakticky neslezli, tak je to vážně ubíjejících 80 minut. Já mám upřímně konverzační snímky rád, ale tady minimálně první hodina byla skutečně o ničem. Ale tak strašně o ničem, že mi hlava nepobírala, proč tohle někdo vůbec točí, vždyť ten jejich dialog byl tak moc prázdný, bez hloubky, bez smyslu a především bez pointy. Poté naštěstí ale došlo k jemnému zvratu a k něčemu, co by se vzdáleně dalo nazvat zápletkou, což mě vytrhlo z těžké letargie a já se začal dokonce i bavit, ale to zbývalo do konce prakticky už jen pár minut, takže když se začalo v podstatě konečně něco dít, byl konec. Smutné. Krom zbytečnosti a nesmysluplnosti zde zkrátka tvůrci nedokázali nabídnout nic jiného, emoce žádné, atmosféra žádná, styl žádný, vymeteno, duto, filmové vakuum. Anebo si sbližování dvou mladých lidí představuji prostě jen úplně jinak, přeci jen jsem už asi jiná, starší generace. Taky možnost :-/ .(10.6.2018)

Taková milá, vtipná a nevtíravá jednohubka. Bavila jsem se, Miles Teller se narodil pro role obrovských sympaťáků, se kterýma byste šli rádi na pivo. Škoda akorát té klišoidní a násilné závěrečné půlhodinky, která už je jakoby úplně z jiného filmu, přitom tvůrcům se nabízelo tolik variant, kam film nasměřovat a oni si vybrali tu nejjednodušší.(2.11.2014)

• - Věta "I don´t know who first taught guys to do that alphabet with their tongue thing, but..." je odkaz na komika Sama Kinisona a jeho radu mužům, jak orálně uspokojit ženy. (u.mojitko)