Mako Mermaids (TV seriál)

• Austrálie

Mako: Island of Secrets

• Německo

Mako - Einfach Meerjungfrau

Mako Mermaids: An H2O Adventure

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Austrálie / Německo, 2013, 69x26 min

Na volné pokračování velice zajímavé, jen se mi nelíbí, jak naprosto odbočili od pravidel z H2O.. Všichni mají xxx schopností a prsteny a umí toto a támto.. a nemusí se bát úplňku.. H2O se zdálo v tomto být mnohem "reálnější".. z Mako Mermaids máme hezkou pohádku.. a ještě bez nějaké teen lovestory.. :)(2.12.2013)

• unclejack

H2O Part Two. S presvedčením, že staré trio pohotovo nahradí trio nové, značne podobné a s presvedčením, že nový kontext príbehu a morský pán - herec s tajuplným menom Chai Romruen - prinesú novú vlnu popularity okolo vyčerpaného námetu sa na druhej strane sveta pustili do seriálu Mako Mermaids. Ono to má svoje kvality - odtiaľ tá jedna hviezdička - lenže tie sú prekryté značnou povrchnosťou a prapodivným scenárom v rámci ktorého jednotlivé postavy kolísajú od dielu k dielu v škále od nenávisti k láske. Okrem toho som nadobudol pocit, že Lucy Fry, zrejme zamýšľaná ako hlavná postava, je v tieni Nixie v podaní Ivy Latimer. Ostatné postavy sú najmä vinou nevýrazného scenára nedotiahnuté. A hoci je vidno snaha o zatraktívnenie známeho námetu, nedá sa povedať, že by Mako Mermaids boli lepšie než originálne H2O. Skôr naopak.(22.8.2014)

• anousek

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Už H2O bylo stupidní ale alespoň to mělo nějaký příběh. Jenže, když odešla jedna z hlavních postav a byla nahrazena jinou, tak už to šlo do háje a nyní na to ještě navazují a aby to oživili, tak tam strčí mořského pána. Z toho co jsem viděla se mi chtělo zvracet a prostě jsem se osypala. Jestli mohu doporučit, tak bych to rozhodně nepouštěla malým dětem ale těm co se to líbí, tak se na to klidně dívejte. Já na to nejsem.(29.1.2014)

Na rozdíl od jeho předchůdce, má 'Mako Mermaids' zajímavější příběh a nové nápady. Herci / herečky jsou sympatičtí, možná proto jsem si tenhle seriál oblíbil. Chvílema je to napínavé, a sem tam se objeví nějaké ty vtipné chvilky. Rozhodně lepší než H2O: Justt Add Water. Není to jen o nějakém mladíkovi, který se snaží neprozradit svoje "mořské" tajemství, nebo o tom, jak se mořské panny snaží být jako lidi, je toho mnohem víc.(13.7.2014)

• metal.storm

Tak toto ma dostalo na kolená. Ten chlapec s tou ligotavou plutvou bol TOP a tie slečny ma budú chodiť v noci strašiť. Videla som veľa častí z pôvodného seriálu a určite nebol tak stupidný ako toto jeho údajné pokračovanie. Myslím že pri tomto ma potešilo že po mojom hodnotení kleslo číslo o percento a z modrej sa stala šedá.(25.8.2014)