Mako Mermaids (TV seriál)

• Austrálie

Mako: Island of Secrets

• Německo

Mako - Einfach Meerjungfrau

Mako Mermaids: An H2O Adventure

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Austrálie / Německo, 2013, 69x26 min

• anousek

Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Už H2O bylo stupidní ale alespoň to mělo nějaký příběh. Jenže, když odešla jedna z hlavních postav a byla nahrazena jinou, tak už to šlo do háje a nyní na to ještě navazují a aby to oživili, tak tam strčí mořského pána. Z toho co jsem viděla se mi chtělo zvracet a prostě jsem se osypala. Jestli mohu doporučit, tak bych to rozhodně nepouštěla malým dětem ale těm co se to líbí, tak se na to klidně dívejte. Já na to nejsem.(29.1.2014)

• metal.storm

Tak toto ma dostalo na kolená. Ten chlapec s tou ligotavou plutvou bol TOP a tie slečny ma budú chodiť v noci strašiť. Videla som veľa častí z pôvodného seriálu a určite nebol tak stupidný ako toto jeho údajné pokračovanie. Myslím že pri tomto ma potešilo že po mojom hodnotení kleslo číslo o percento a z modrej sa stala šedá.(25.8.2014)

Super seriál při kterém si zaručeně oddechnete a hodíte všechny starosti za hlavu. Chvílemi je to i trochu napínavé a pár hlášek se tam taky najde. Jiné, ale zabavné H2O :) Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/mako-mermaids/nazory/#ixzz2vOr0jIpL(8.3.2014)

Na rozdíl od jeho předchůdce, má 'Mako Mermaids' zajímavější příběh a nové nápady. Herci / herečky jsou sympatičtí, možná proto jsem si tenhle seriál oblíbil. Chvílema je to napínavé, a sem tam se objeví nějaké ty vtipné chvilky. Rozhodně lepší než H2O: Justt Add Water. Není to jen o nějakém mladíkovi, který se snaží neprozradit svoje "mořské" tajemství, nebo o tom, jak se mořské panny snaží být jako lidi, je toho mnohem víc.(13.7.2014)

Na volné pokračování velice zajímavé, jen se mi nelíbí, jak naprosto odbočili od pravidel z H2O.. Všichni mají xxx schopností a prsteny a umí toto a támto.. a nemusí se bát úplňku.. H2O se zdálo v tomto být mnohem "reálnější".. z Mako Mermaids máme hezkou pohádku.. a ještě bez nějaké teen lovestory.. :)(2.12.2013)