poster

Mako Mermaids (TV seriál)

 • Austrálie

  Mako: Island of Secrets

 • Německo

  Mako - Einfach Meerjungfrau

 • anglický

  Mako Mermaids: An H2O Adventure

Dobrodružný / Komedie / Fantasy

Austrálie / Německo, 2013, 69x26 min

 • DDCC
  ****

  Na volné pokračování velice zajímavé, jen se mi nelíbí, jak naprosto odbočili od pravidel z H2O.. Všichni mají xxx schopností a prsteny a umí toto a támto.. a nemusí se bát úplňku.. H2O se zdálo v tomto být mnohem "reálnější".. z Mako Mermaids máme hezkou pohádku.. a ještě bez nějaké teen lovestory.. :)(2.12.2013)

 • unclejack
  *

  H2O Part Two. S presvedčením, že staré trio pohotovo nahradí trio nové, značne podobné a s presvedčením, že nový kontext príbehu a morský pán - herec s tajuplným menom Chai Romruen - prinesú novú vlnu popularity okolo vyčerpaného námetu sa na druhej strane sveta pustili do seriálu Mako Mermaids. Ono to má svoje kvality - odtiaľ tá jedna hviezdička - lenže tie sú prekryté značnou povrchnosťou a prapodivným scenárom v rámci ktorého jednotlivé postavy kolísajú od dielu k dielu v škále od nenávisti k láske. Okrem toho som nadobudol pocit, že Lucy Fry, zrejme zamýšľaná ako hlavná postava, je v tieni Nixie v podaní Ivy Latimer. Ostatné postavy sú najmä vinou nevýrazného scenára nedotiahnuté. A hoci je vidno snaha o zatraktívnenie známeho námetu, nedá sa povedať, že by Mako Mermaids boli lepšie než originálne H2O. Skôr naopak.(22.8.2014)

 • anousek
  odpad!

  Ne, ne, ne a ještě jednou ne. Už H2O bylo stupidní ale alespoň to mělo nějaký příběh. Jenže, když odešla jedna z hlavních postav a byla nahrazena jinou, tak už to šlo do háje a nyní na to ještě navazují a aby to oživili, tak tam strčí mořského pána. Z toho co jsem viděla se mi chtělo zvracet a prostě jsem se osypala. Jestli mohu doporučit, tak bych to rozhodně nepouštěla malým dětem ale těm co se to líbí, tak se na to klidně dívejte. Já na to nejsem.(29.1.2014)

 • ManOfPhoenix
  *****

  Na rozdíl od jeho předchůdce, má 'Mako Mermaids' zajímavější příběh a nové nápady. Herci / herečky jsou sympatičtí, možná proto jsem si tenhle seriál oblíbil. Chvílema je to napínavé, a sem tam se objeví nějaké ty vtipné chvilky. Rozhodně lepší než H2O: Justt Add Water. Není to jen o nějakém mladíkovi, který se snaží neprozradit svoje "mořské" tajemství, nebo o tom, jak se mořské panny snaží být jako lidi, je toho mnohem víc.(13.7.2014)

 • metal.storm
  odpad!

  Tak toto ma dostalo na kolená. Ten chlapec s tou ligotavou plutvou bol TOP a tie slečny ma budú chodiť v noci strašiť. Videla som veľa častí z pôvodného seriálu a určite nebol tak stupidný ako toto jeho údajné pokračovanie. Myslím že pri tomto ma potešilo že po mojom hodnotení kleslo číslo o percento a z modrej sa stala šedá.(25.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace