Každý asi pozná tie rána po fláme, ktorý sa trocha natiahol a trval až do druhého dňa. Newyorčan James (Shiloh Fernandez) sa už poriadne dlho nevyspal. Hlavne nie doma vo vlastnej posteli. So všetkými ženami, s ktorými strávil jednu konkrétnu noc, zažil rôzny druh skúsenosti. Ale ktorých čísla si naozaj ponechá v mobile a ktoré naopak vymaže? (sochoking)

Dzeyna

Klasická story o děvkaři, kterému to dojde pozdě. Navíc hlavní představitel není zas tak okouzlující, jak by bylo potřeba, takže celkový dojem lehce klesá. ()

sochoking

Výborná oddychovka s ešte lepším výberom žien pre lahodiaci efekt nenásytnému oku mužského obecenstva. (Naopak ženy zrejme ostanú sklamané, kedže predstaviteľ hlavného hrdinu je nič moc, taký pičkoš, by som povedal...) Chlapík je typický ojebávak, ale s enormne veľkým úspechom u žien, čoho dôkazom je, že jeho šašo je furt v manéži! Takmer každú noc strávi s inou luxusnou kočkou a s každou zažije inú skúsenosť. Ale dovtedy sa chodí so džbánom po vodu, kým sa nerozbije! Výborné lajtové dialogy, žiadna tragédia + nočné kluby v NYC s pohodovou muzičkou... Jednoducho parádne prekvapenie! 80% ()

silentname

Myslím si, že "Long Nights Short Mornings" bude ďalším filmom do kategórie pozerateľných filmov. Nemyslím si, že je super, no má svoje momentky. Aby som však povedal ako sa reálne cítim o tomto filme, je treba si asi jednotlivé príbehy rozobrať zvlášť. Lebo niektoré podľa mňa fungujú, iné nie. A všetko to prepája náš hlavný hrdina, známy zvodca žien a dievčat - James. Takže začnime: Katie - Otvorenie, ktoré sa skladá len z dialógu a pohľadu na prvú ženu nie je najzaujímavejšie a nečudoval by som sa, keby to tu ľudia vypli, lebo to pôsobí viac ako interview alebo vlog, než reálna filmárčina. Ale je to skôr úvod, než reálny príbeh, takže tak by som to aj uzavrel. Monica - Veľmi slabý príbeh. Dokopy z neho nič nepochopíme, nikam nesmeruje a neviem čo to vlastne malo ukázať. Asi len to, že nie vždy sa človeku podarí dostať babu do postele. Monica nie je sympatická, celá story nefunguje a je to rozbité. Veľmi špatný úvod. Sarah - Okey story, no osobne by som povedal, že chémia medzi Jamesom a Sarah moc nefunguje. Skôr medzi ním a neznámou holkou, na ktorú na moment upriami pozornosť. Mali to nechať ako priateľstvo a možno by to fungovalo. Lebo ako vzťah títo dvaja neladia a chémia tam moc neni. Natalie - Dobrá hudba, chémia funkčná a mám pocit, že konečne to vyzerá, že by medzi ním a ňou niečo mohlo fungovať. Vracia sa záujem vedieť, čo bude nasledovať. Anna - Trošku vtipné, trošku herecké, trošku divné. Neviem čo si mám úplne o tomto myslieť a je to časť, ktorá vo mne necháva najviac otáznikov. Plus rovnako ako so Sarah je tu chémia nefunkčná. Aspoň podľa mňa. Lorraine - Asi najlepšia časť. Veľmi dobrá chémia, vidno, že obaja hrdinovia spolu niečo mali a priam by som si prial, aby sa James rozhodol pre ňu, a aby jej ostal verný. Pretože mám pocit, že ak s niekym mohol niečo dosiahnuť, tak to bol v jej prípade. Z jednotlivých príbehov je tento podľa mňa najlepši. Lily - Okey príbeh, len možno nemuseli tak veľmi tlačiť na to klišé, že "musím ísť preč a nemôže to fungovať a už sa to nedá a nedá... a nakoniec to aj tak skončí sexom. Klišé, ktoré mi nevoňajú a sú únavné. Chémia funguje, no nemám pocit, že by tie postavy mali do niektorých momentiek tlačiť. Stráca to potom chuť. Rapunzel Ak ste boli zvedaví od časti "Monica", kto je vlastne táto hrdinka, tak možno ostanete sklamaní. Nudná časť na diskotéke, nudné dialógy neskôr s Rapunzel a nepochopiteľný záver, ktorý mal asi niečo signalizovať, no ostane visieť vo vzduchu. Celkovo keď to zhrniem, tak by som povedal, že som rád, že som film videl aspoň raz. Je tu jedna skvelá story, pár okey a jeden, ktorý mi absolútne nerezonoval. Nič výnimočné, nič hrozné. Pozerateľné, ale nie moc zaujímavé. Hodnotenie: C ()

bllm

Není to nic světobornýho, nikam nevedoucí příběh Jamese a jeho spíš sexuálních než romantických vztahů. Ale moc mi sedla ta atmosféra a pěkná hudba. Postava Jamese je moc dobře napsaná a zahraná, přesně takovýchhle typů znám několik, je dobře, že to není vyloženě smypaťák, ale v jeho výrazu je i něco trochu zmrdskýho. Za to ty holčičí postavy mi nepřišly až tak dobrý, výkony některých děvčat občas trochu kulhaly. Ale v podstatě příjemná záležitost. ()