Live in Bzenec

(koncert)

Dokument z legendárního koncertu v Bzenci byl natočen 29. června 1991.

Playlist:  01. Krátký Proces - Na prach
02. Krátký Proces - Slovensko
03. Orlík - Bílá liga
04. Orlík - Teror
05. Orlík - Dudy
06. Orlík - Dvojí metr
07. Hubert Macháně - Koplas mě šeredně pod koleno bejby
08. Hubert Macháně - Plnou nádrž
09. Hubert Macháně - Hoja hoj (Bílej rajón)
10. Tři sestry - Janova Láska
11. Tři sestry - Zelená
12. Tři sestry - Budapešť
13. Tři sestry - Kovárna
14. Braník - Oi na Roi
15. Braník - Praha
16. My - Lai - Mandela
17. Valašská liga - Kurva den (Joker Punx)

LexBarker

Lehkou rukou natočený hudební dokument z období největší svobody co jsme tu kdy měli. Dan s Fanánkem byli ještě obyčejní kluci a my ostatní jsme řádili společně na koncertech po celých Čechách. Holky byly vstřícný, pivo teklo proudem a z pódií se na nás valila drsná směs textů, které si nebraly servítky a otevřeně se trefovaly do černého :) ()

consuela1

Také já vím přeně, co jsem dělala 29. 6. 1991 . Seděla jsem doma, trucovala a přemýšlela o rodičovraždě, protože mně naši nepustili do Bzence. Těšila jsem se zejména na milované Sestry, na kterých jsem byla rok předtím v českobudějovickém KD Vltava, kde byly předkapelou Visacího zámku. Kdo by byl řekl, že koncerty obou kapel budu navštěvovat dlouhá léta a navštívím ještě v roce 2016! Na dnes již legendární koncert jsem se tedy díky záznamu podívala o pětadvacet let později a nehodnotím nic jiného, než báječnou reminiscenci. ()

No Remorse

Excelllent !!! Chtěl jsem vám říct a znova, vztah mezi skínama a normálníma lidima. Vole tak já dvakrát vyholenou lebku, čert to vem! Na to seru nechci se jim vtírat, ale příjdu na zábavu skínu vole a přetáhne mě tam řetězem, nechápu prooč !?! Protože mám vlasy delší než jeden rok? Za to ? Za to že jsem byl kdysi dřív skín, za to mě přetáhne řetězem? A šéf skínů nebo co to bylo za piču - sorry to slovo jo - tak mě řekne vole mě je to jedno vole. Kdybych ho hoši potkal v lese někde, tak mu uřežu hlavu vole mačetů. My nejsme totiž taky žádní blbečci vole mi z dlouhýma vlasama. Co chcou válku vole skínu proti máničkám nebo co chcou ty idioti ? P.S. Který kapely se ti líbili nejvíc ? My Lay! My lay ? Ty ještě nehráli ! Už hráli.Nehráli! Nehráli jo ? ()

mr.kliky

"moc nechápu proč při tom lidi hajlovali, ale hudbu asi hrajou dobrou".. rozhovory dohramady činí tak deset minut, ale jsou napumpovaný hláškama až k prasknutí a to pestrý spektrum lidí od mániček, skinů, náglů a bigbítáků, který dohromady spojuje to, že jsou všichni naslopaný jako hovada, je geniální. ()

Jara.Cimrman.jr

Nevzpomínám si na vzorec pro výpočet funkce arccotg x, vlastně ani netuším, co jsem měl včera k obědu, ale vím úplně přesně, co jsem dělal dne 29. 6. 1991. Oi! Oi! To jsem byl v Bzenci a pogoval jsem s holýma šiškama. Chybou tohoto záznamu je tedy pouze to, že mým jedinečným "tanečním" kreacím nevěnovala kamera odpovídající pozornost. A taky to hajlování šlo trošku mimo mě, ale nářez to byl ještě o pár decibelů větší, než nabídl tento záznam. A ačkoli bych to od sebe nikdy nečekal, tak to dechovkové orámování vytvořilo dunivému bigbítu vynikající protipól. ()